Перелік всіх новин

Четвер, 07.04.2016 - 09:05

Уряд витрачає 9 мільйонів на агітаційні листівки для кожної домівки

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Центральний уряд Сполученого Королівства витратить біля 9 мільйонів фунтів на листівки, які закликатимуть громадян проголосувати на майбутньому референдумі за те, аби СК залишилось членом ЄС.

В уряді повідомили, що листівка міститиме в собі 14 сторінок і її буде розіслано до 27 мільйонів помешкань. Кожне помешкання у СК має отримати листівку.

У листівках будуть перелічені всі позитиви перебування Британії у ЄС та всі прикрощі, з якими можуть зіткнутись британці, якщо вони побажають вийти з ЄС.

У 1975 році уряд Прем'єр-міністра Harold Wilson також розсилав британцям дуже подібні листівки з закликами підтримати на тодішньому референдумі за тісніші зв'язки з Європою.

Мер Лондона, пан Boris Johnson (консерватор), який є активним прихильником виходу з ЄС, критикує дії уряду і каже, що це урядова "дурість".

Лідер партії UKIP, пан Nigel Farage стверджує, що ці листівки будуть мати в собі, за його словами "купу брехні". Проте, більшість британців добре розуміють, що саме пан Фараж є чи не найбільшим брехуном у цій країні. Минулого року на практично всіх каналах він намагався запхати у голови британців, що вони кидають у казну ЄС понад 30% ВВП СК у той час, як справжнім числом є тільки 0.2%-0.3% ВВП.

Проте, Дейвид Кемерон каже, що дані листівки просто інформуватимуть британців про переваги членства Британії у ЄС та негаразди, перед якими можуть постати британці, якщо вирішать вийти.

Референдум за продовження членства СК у ЄС відбудеться 23 червня цього року.

Дані листівки почнуть розсилати на наступному тижні через тепер вже приватну компанію Royal Mail.

Разом з фізичними копіями листівок уряд також рекламуватиме їх електронну версію, яку планує поширювати у всіх соціальних мережах.

На наступному тижні офіційно починається агітаційна кампанія у підготовці до референдуму.


Інші статті на цю тему:

Референдум за вихід є ЄС відбудеться 23 червня

Запущено нову міжпартійну кампанію агітації за вихід з ЄС

Корбин: лейбористи не виступатимуть за вихід з ЄС

Палата громад проголосувала за проведення референдуму

Уильям Гейґ - вихід СК з ЄС може спричинити розвал СК

Маґна Карта: Протилежні сили, що плачуть за конституційною конвенцією

Кемерон має тверду ціль залишитись у ЄС

Браун: Королівство у смертельній небезпеціджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-eu-referendum-35980571