Перелік всіх новин

Субота, 09.04.2016 - 03:47

П´ятнадцять мігрантів врятовано з вантажівки

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Семирічного афганця та його супутників було врятовано від смерті після того, як він з контейнера відіслав смс волонтерці доброчинної організації про те, що душиться.

Пані Liz Clegg, яка раніше працювала волонтеркою у таборі нелегальних мігрантів, який розташований біля французького міста Calais, була на конференції у Нью-Йорку, коли отримала на свій телефон мобільне повідомлення від семирічного хлопчика на ім'я Ахмед, у котрому він писав, що він у контейнері з іншими людьми, десь у Англії і що вони душаться від нестачі повітря, а водій відмовляється зупинити вантажівку.

Пані Clegg каже, що коли вона працювала волонтеркою у таборі біля Калей, який ще також відомий, як «Джунглі 2», вони роздали мешканцям табору велику кількість старих, але дієвих мобільних телефонів, у яких були записані її номери та номері її колег на випадок лиха.

Після того, як вона прочитала те повідомлення, вона зателефонувала своїй коліжанці, пані Tanya Freedman, яка працює у лондонському відділенні доброчинної організації під назвою «Help Refugees», яка відразу повідомила про це поліцію і дала їм номер телефону Ахмеда.

Після цього поліція зателефонувала на номер Ахмеда і це дало їм можливість визначити місце перебування вантажівки у якій їхали він та його знайомі.

Поліція виявила, що вантажівка їхала по одному з шосе у графстві Лейстершиа, що у середній Англії.

Коли наряд Поліції Лейстершиа зупинив вантажівку, у її контейнері було виявлено 15 нелегальних мігрантів, серед яких був і семирічний Ахмед.

Чотирнадцять людей було заарештовано за незаконне проникнення на територію Сполученого Королівства і ще одного було заарештовано за допомогу у незаконному проникненні.

Поліція не повідомляє повне ім'я Ахмеда через його вік.

На даний час цією справою займається еміграційна служба.

Цілком очевидно, що всім цим людям радше за все буде надано статус біженців.


Подібні статті:

В уряді не схвалюють пропозиції будівництва моста між Британією та Францією

Успіх азюлянтів більше залежить від того, де вони подають апеляцію

Мігрант помер у Євротунелі

Сотні мігрантів щоночі проникають у Євротунель

Принаймні 24 нелегали мають великі шанси отримати азюль

Нелегал МАЙЖЕ пройшов крізь тунель

Перевізники винні 4 млн штрафів за нелегалів

Нелегальних мігрантів садитимуть в тюрми

З вантажівки здіймили 19 нелегалів

2000 Намагались прорватись у Євротунель

Криза з нелегалами, поліція звертається за допомогою

Зростає кількість арештів нелегалів у Доверіджерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/refugee-crisis-migrants-rescued-from-locked-lorry-in-leicestershire-after-boy-texts-no-oxygen-to-a6975696.html