Перелік всіх новин

Неділя, 10.04.2016 - 04:42

Прем´єр-міністр оприлюднив інформацію про доходи та податки

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Вперше у британській історії прем'єр-міністр оприлюднив всю свою інформацію про те, скільки він заробив та суми податків, які він сплатив у казну держави.

Це оприлюднення стало результатом тривалої критики у бік Дейвида Кемерона, як наслідок фінансових справ його родини і зокрема його покійного батька, який заснував офшорний фонд під назвою «Blairmore Holdings» на панамських островах.

Тут важливо зазначити, що пан Кемерон оприлюднив тільки ту інформацію, яка стосується періоду від 2010 до 2015 року, тобто періоду його перебування на посту прем'єр-міністра Сполученого Королівства.

Дане оприлюднення не надає інформацію про його доходи за весь той час, коли він був членом Палати Громад, тобто від 2001 року.

Разом з оприлюдненням інформації про доходи він одночасно повідомив про створення нового органу з розслідування можливих уникнень сплати податків та приховування доходів в офшорних зонах.

В оприлюднених документах подається інформація про те, що Дейвид та його дружина, Саманта заробили чистими (NET) 19 тисяч фунтів від продажу своєї частини акцій фонду Blairmore Holdings у 2010 році.

Також оприлюднено той факт, що він отримав після смерті свого батька у 2010 році у спадок 300 тисяч фунтів.

У 2011 році він також отримав від своєї мами у спадок два транші по 100 тисяч фунтів кожний.

З документів видно, що його чинна річна зарплата становить 142'500 фунтів.

Він заявив, що оприлюднює цю інформацію бо прагне за його словами "абсолютної прозорості".

Оприлюднення цієї інформації ніяк не означає, що у цьому скандалі буде покладено крапку. Багато опозиційних політиків закликали пана Кемерона оприлюднити всю подібну інформацію не від 2010 року, а від 2001 року, тобто від тоді, коли він став членом парламенту.


На цю тему також читайте:

Кемерона закликають оприлюднити свої фінансові афери

Гроші родини Кемерон

Корбин: на британські податкові райчики потрібно накласти пряме правління

HMRC обіцяє детальне розслідування панамських паперівджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-36007718