Перелік всіх новин

Неділя, 10.04.2016 - 19:07

Мамуню мамуню, хто ж мій татуньо

уелбі велбі
То була мабуть одна з найбільш незвичних та неочікуваних заяв, яку тільки міг оприлюднити Архієпископ Кентерберійський.

У цій заяві Джастин Уéлбі написав: "Я дізнався, що мій біологічний батько не Gavin Welby, як це раніше було мені та всім іншим відомо, а насправді Sir Anthony Montague Browne. Для мене це надзвичайна несподіванка. Три роки тому, під час моєї інавгурації, молодий член Кафедрального Собору Кентербері запитав: "Ми вітаємо вас в ім'я Христа. Хто ви?" Я відповів: "Я Джастин, слуга Ісуса Христа." І що ж від того змінилось? Нічого.".

Якби щось подібне трапилось у Англії кілька десятків років тому, Джастинові довелось би подати у відставку з поста Архієпископа Кентерберійського.

Проте, у 1969 році, коли на посту Архієпископа Кантерберійського перебував Geoffrey Fisher, він запровадив нове канонічне право Церкви Англії (протестантська віра), де було скасовано заборону на те, що незаконно народжені не мали права перебувати на посту єпископа, а тим більше Архієпископа.

Для Джастина Уéлбі, якому вже 60 років, результати аналізу його ДНК стали надзвичайною несподіванкою. Все своє життя він вірив в те, що його батьком був Ґéвин Уéлбі, який помер ще у 1977 році. Цю новину врешті-решт також підтвердила і його мама, "вельми шанована" Lady Williams of Elvel, яка ще жива і яка, як зараз виявляється, не була вже й такою шляхетною пані.

Сер Ентоні Монтак Брауні колись працював приватним секретарем Сер Уинстона Черчиля, який був прем'єр-міністром Сполученого Королівства у часи другої світової війни та після неї. Мама Джастина Уéлбі також тоді працювала у адміністрації Сер Уинстона Черчиля і виявляється час-від-часу підгулювала зі своїм колегою Ентоні. Саме так вона й зробила десь за день до свого весілля у 1955 році, коли вона одружувалась ..., ні не з Сер Ентоні, а з паном Ґевин Уелбі.

За її власним зізнанням, вона каже, що то "мабуть" правда, але зізнається, що "вельми примарно про все те пам'ятає" бо тоді "було випито дуже багато алкоголю". Проте, вона каже, що добре пам'ятає, що вона тоді все ж таки спала з Сер Ентоні і каже, що ті "застереження", до яких вона вдавалась, виявились "не цілком надійними".

Виглядає, що тоді у адміністрації Сер Черчиля не тільки він один мав велику спрагу до алкоголю.

Цю подію дуже детально аналізує та описує щоденник «The Daily Telegraph».

Газета повідомляє, що Джастин вирішив взяти участь у тесті своєї ДНК, за його словами, з метою глибшого вивчення походження свого роду.

Аналіз вказав на те, що зразки ДНК слини та волосся Джастина на 99.9779% зійшлись зі зразками ДНК волосся Сер Ентоні, яке залишилось на його масажній щітці, яка зберігається його вдовою, як сімейна реліквія.

Попри те, що Джастин отримав пристойну освіту, його дитинство не було вже й таким яскравим. Постійна спрага до алкоголю обох його батьків означала, що все його виховання та освіта відбувалась під дотепним наглядом, його бабусі, котрій, попри всі негаразди, вдалось вивести його в люди.

Архієпископ Кентерберійський є найстаршою духовною особою Церкви Англії (Church of England). Проте, головою Церкви Англії є королева, яка у Сполученому Королівстві також є головою держави (Head of State).

Ця заява не справила якогось надзвичайного скандалу у сучасному британському суспільстві.

Римсько-католицький Архієпископ Вестминстерського Кафедрального Собору, Кардинал Vincent Nichols каже, що сприймає зізнання Джастина Уелбі з "цілковитим захопленням та великою повагою".


Також читайте:

Уелбі закликає відхилити легалізацію допомоги вмирання

Уелбі каже, що Ісус також був біженцем

Уелбі обіцяє розслідування секс злочинів

Welby: страх перед мігрантами не є расизм

Хрестини Принцеси Шарлот

Парламент відхилив законопроект про допомогу у вмиранніджерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/justin-welby-paternity-might-tell-us-about-the-church-of-england-a6976731.html
   facebook