Перелік всіх новин

Понеділок, 11.04.2016 - 10:22

Шотландські політики оприлюднили інформацію про податки

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Перший міністр Шотландії, пані Николá Сторджин разом з іншими лідерами політичних партій оприлюднили інформацію про свої фінансові справи та закликали до максимальної прозорості.

У Сполученому Королівстві оприлюднити інформацію про ваші податки можете тільки ви самі. Оприлюднення чужої фінансової інформації тягне за собою кримінальну відповідальність.

Політичні лідери Шотландії вирішили оприлюднити свою фінансову інформацію після того, як це напередодні зробив прем'єр-міністр СК, пан Дейвид Кемерон.

Лідерка шотландських лейбористів, пані Кезя Даґдейл та лідерка шотландських консерваторів, пані Рут Дейвидсон оприлюднили інформацію про свої податки у минулу суботу.

Лідерка шотландських націоналістів, пані Николá Сторджин та лідер шотландських ліберал-демократів, пан Уиллі Ренні, оприлюднили цю інформацію у минулу неділю.

Кожний лідер за минулий податковий рік отримав понад 52 тисячі фунтів доходу, без урахування пенсійних внесків, за свою роботу у якості члена шотландського парламенту. З цієї суми кожний з них виплатив приблизно 10 тисяч фунтів податку.

Николá Сторджин, як перший міністр Шотландії отримала зарплату у розмірі 104 тисячі фунтів (без урахування виплат у свій пенсійний фонд). З цієї суми вона заплатила 31 тисячу фунтів податку на дохід.

За даними оприлюдненої інформації, пані Кезя Даґдейл за минулий фінансовий рік також заплатила 734.40 фунтів податку за свою ще одну роботу у редакції шотландської газети під назвою «Daily Record». Цей податок вона заплатила навіть пори те, що всю зарплатню з цієї другої роботи вона віддала доброчинній організації під назвою «Motor Neuron Disease Scotland», яка займається фінансуванням досліджень у лікуванні моторної неврологічної хвороби.


Також читайте:

Прем´єр-міністр оприлюднив інформацію про доходи та податки

Шотландія не буде запроваджувати зниження податку для багатших

Стордждин пропонує накладати на багачів 50% податку

Лейбористи Шотландії обіцяють підвищити ставку податку на дохід

Торі підіймають межу сплати податку на успадкування

Лейбористи Шотландії обіцяють відновити податкові кредити

HMRC націлюється на продавців Ebay

Шотландія хоче припинити фінансування королівської сім'ї
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/scotland