Перелік всіх новин

Понеділок, 11.04.2016 - 11:34

Единбурзькі школи зачинено через аварійний стан

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Загалом сімнадцять шкіл столиці Шотландії, міста Edinburgh продовжують залишатись зачиненими після минулотижневих канікул через занепокоєння спричинені можливим аварійним станом структури будівель.

Серед всіх сімнадцяти шкіл, десять є початковими, п'ять середніми і ще дві школи для дітей з особливими потребами.

Число учнів, які на даний час залишаються поза заняттями, складає приблизно 7 тисяч.

Школи залишатимуться зачиненими до тих пір поки не буде проведено повного аналізу структур будівель аби запевнитись, що вони відповідають всім нормам безпеки.

Більшість з цих шкіл було збудовано приблизно десять років тому. Всі вони будувались за схемою публічно-приватного партнерства (public private partnership - скор. РРР).

Напередодні найбільша профспілка шотландських шкільних працівників під назвою EIS закликала уряд Шотландії здійснити повний аналіз всіх структур шкільних приміщень.

Секретар з Освіти шотландського уряду, пані Angela Constance каже, що потрібно створити комісію та цілковито вивчити всі причини такого поганого підходу до будівництва та покарати за це винних.

Занепокоєння аварійним станом шкільних приміщень виникло після того, як у початкової школи під назвою «Oxgangs Primary School» недавно відвалилась одна стіна. Саме це стало причиною повного аналізу всіх шкіл, котрі було збудовано у приблизно той час за схемою РРР.


Стіна початкової школи Оксґенґ, яка завалилась через погану якість будівельних робітджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-36009564

Подібні статті: