Перелік всіх новин

Субота, 16.04.2016 - 12:36

Жінку посадили за брехню що у неї 11 дітей

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Жінку було засуджено до позбавлення волі на чотири місяці через те, що вона, з метою отримання допомоги на дітей, вводила в оману податкові органи та стверджувала, що у неї одинадцять дітей.

З залу суду повідомлялось, що пані Rebecca Jones, 32 роки, чинила шахрайство через те, що була змушена переходити від помешкання до помешкання через чисельні насильницькі дії своїх партнерів.

Насправді пані Джонс мала тільки двох дітей та вже була вагітною з третьою дитиною, коли була присутня на судовому засіданні.

Після того, як Ребека вже мала двох дітей, вона у грудні 2012 року вигадала ще одну дитину, яку назвала Kai Beckford, а ще через чотири місяці "з'явилась на світ" пані Kate Jemma Jones.

У липні 2013 року Ребека вигадала двійнят Holly Jane Jones та Mia Jane Jones, а у серпні того ж року "на світ з'явилась" ще одна пара двійнят, але цього разу вже чоловічої статі - пан Denai Leigh Jones та пан Dean Paul Jones.

З цієї афери пані Джонс отримала від держави приблизно шість тисяч фунтів.

На додаток до цього вона також подала заяву на отримання допомоги на ще чотирьох дітей (child benefit), яких вона приписала своїй племінниці. Отримання допомоги на цих дітей вона долучила до свого банківського рахунку, що додало їй ще три тисячі фунтів.

У загальній сумі пані Ребека Джонс за період від грудня 2012 до вересня 2013 року витягла з державного гаманця 9'952 фунти.

Під час судового процесу пані Джонс добровільно визнала свою провину і на даний час вже повернула третину коштів, котрі вона виплачує назад по 30 фунтів щомісяця.

Справа слухалась у Коронному (державному) Суді міста Манчестер.

Адвокат Paul Bryning, який захищав Ребеку у суді, мотивував її дії тим, що за його словами: "Вона не вела розкішного життєвого стилю, а замість того ці гроші їй були потрібні аби вона могла пересуватись від помешкання до помешкання та від коханого до коханого через їх жорстокість по відношенню до неї.".

Під час оголошення вироку, суддя Richard Mansell QC сказав: "На вашу долю випало пережити багато жорстокості. Проте, це ніяк не може бути виправданням шахрайства, яке ви чинили і саме за це вас покарано.".

Пані Джонс було засуджено до 4 місяців позбавлення волі. Цей вирок вступить в дію через рік. Якщо упродовж року пані Джонс покаже себе з позитивного боку, вона зможе уникнути в'язниці.

Допомога на дитину (Child Benefit) у Сполученому Королівстві нараховується на всіх дітей, котрі разом зі своїми батьками легально мешкають на території СК. Допомога нараховується на щотижневій основі та становить £20.70, якщо у вас одна дитина і якщо річна зарплата того з батьків, який отримує найбільше не перевищує 50 тисяч фунтів.

Від початку цього фінансового року (від 6 квітня), якщо для прикладу річна зарплата найбільш оплачуваного з батьків становить 30 тисяч фунтів і в сім'ї одна дитина, то батьки отримують £20.70 щотижня. Якщо вони мають двох дітей, щотижня їм нараховується £34.40. Якщо у них троє дітей, щотижня їм нараховується £48.10. Якщо вони мають четверо дітей, вони отримують щотижня £61.80, а якщо п'ятеро дітей, то їм нараховують £75.50. І так далі.

Виплати за звичай здійснюються на банківський рахунок одного з батьків кожного тижня або кожних чотири тижні.

Ця допомога виплачується на всіх дітей, чий вік не перевищує 16 років, або 18 років у випадку, якщо дитина або діти перебувають на стаціонарному навчанні (школа, коледж, але не університет).

Для того, аби визначити свою суму допомоги на дітей, можете скористатись онлайн калькулятором на сайті уряду СК за адресою:

https://www.gov.uk/child-benefit-tax-calculator/main


Читайте ще:

Британські дівчата надто бідні аби дозволити собі тампони

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Податкова знижка для подружніх пар

Європейці працьовитіші ніж британці

Майже £3000 штрафу за оральний секс у Гайд Парку

Студент не може продовжити навчання через еміграційний

Голий бродяга з'явився голим у суді

Жінку звинувачують у брехні проти Primark

Зростає число покарань за відсутність дітей на урокахджерело : http://www.mirror.co.uk/news/uk-news