Перелік всіх новин

Субота, 16.04.2016 - 14:36

GCHQ каже «сóрі» за дискримінацію гомосексуалів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
У центрі радіоелектронних перехоплень Британії, відомому, як GCHQ кажуть, що "дуже шкодують" через те, що до 1990-их цілковито відмовлялись приймати на службу гомосексуалістів, коли про це було відомо.

Про це сьогодні заявив шеф британської електронної розвідки, пан Robert Hannigan, коли він виступав на конференції захисників сексуальних меншин Британії, яку регулярно організовує група захисників прав гомосексуалів під назвою «Stonewall». Конференція цими днями проходить у Лондоні.

Він також сказав, що те, як у свій час обійшлись з піонером комп'ютерного проникнення (харекства), паном Alan Turing, є "просто жахливим".

За його словами, у наш час Штаб-квартира Урядових Комунікацій (GCHQ) дуже багато в чім залежить від людей, котрі "наважуються бути не такими, як решту".

У своїй промові пан Гениґен також сказав, що колишній шпигун на прізвисько Іан, якого у 1960-их вигнали зі служби через підозру, що він був гомосексуалістом, спонукає його вибачитись перед всіма тими, кого було скривджено подібним чином.

Він зокрема каже: "Я сьогодні дуже щасливий за те, що так змінились часи і мушу сказати, наскільки мені шкода, що таку велику кількість талановитих людей так скривджували упродовж тривалого часу, аж до самих 1990-их. Той факт, що таке було звичною практикою, віддзеркалює нестерпність людей, котрі жили у ті часи та віддзеркалює надзвичайний тиск Холодної Війни. Проте, на мою думку це не має бути виправданням і саме за це я вибачаюся. Їх кривда була нашою втратою і це також було втратою всієї нації, бо ми ніколи не знатимемо, чого б могли досягти у своїй діяльності такі люди, як Іан.".

Про історію з вище згаданим Іаном, який у роки Другої Світової був успішним шифрувальником кодів, вельми детально розповідається у недавньому фільмі під назвою «The Imitation Game», де серед іншого розповідається про те, як він був під постійним переслідуванням та відстежуванням з боку агентів GCHQ.


Читайте ще у наступних статтях:

Чоловікові дали 12 років за розповсюдження СНІДу

Поліція оголосила про пошук джерела отрути Скрипаля

Поліція оголосила про пошук джерела отрути Скрипаля

"Пампушок" GCHQ засвітився кольорами веселки

Ґейська пара бореться за рівні права при виплаті пенсії

Колишній член парламенту заперечує звинувачення у педофільстві

Жінці, що видавала себе за чоловіка дали 8 років

Парламент Північної Ірландії вп'яте провалив закон про одностатеві шлюби

Міністерство Оборони придбало дев´ять шпигунських літаків

Чоловіка заарештовано за сексуальне насильство кобили


Трейлер фільму The Imitation Game:

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36061749