Всі новини    2.06.2015 - 11:24

Пампушок GCHQ засвітився кольорами веселки

Будівля електронної служби безпеки Британії - GCHQ [джі-сі-гейч-к'ю], котру також, через її форму, називають пампушком (донат) і розташована у місті Cheltenham [челтенам] у графства Ґлосестершиа, засвітилась кольорами веселки, як символ того, що одна з провідних електронних шпіонських служб змінює свою політику відбору кадрів без гомофобії, трансфобії та біфобії.Відомий зломник кодів та комп'ютерний піонер Alan Turing, котрий добре відомий, як зломник нацистської Еніґми, котрий був гомосексуалістом, утримував свою сексуальну орієнтацію у повній таємниці в часи Другої Світової Війни, коли працював на радіо розвідку у Блечлей парк (попередник GCHQ). Він вивчав математику у кембриджському університеті і продовжував свою роботу в Університеті Манчестера.

Проте, у 1952 році його впіймали під час сексу з іншим, на 20 років від нього молодшим, хлопцем. В той час у Британії це вважалось значним кримінальним злочином. Його заарештували і потім, аби уникнути тюрми він погодився на кастрацію.

Десь до 1990-их, якщо ви були лесбіянкою чи гомосексуалістом, то шансів отримати роботу на GCHQ у вас просто не існувало, попри всі ваші таланти та здібності.

Проте, за останні 20 років змінилось британське суспільство і правила Джі-Сі-Гейч-К'ю також мусять змінитись.Подібні статті:


google+ icon    facebook icon