Всі новини

Понеділок, 18.04.2016 - 04:22

У Heathrow літак зіткнувся з дроном

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Літак компанії British Airways, який здійснював посадку на території аеропорту Heathrow, зіткнувся з аматорським дроном.

Випадок трапився в неділю, 17 квітня, о 12:50.

Про це повідомляють представники лондонської поліції.

На борту літака, який летів з Женеви, було 132 пасажири та 5 членів екіпажу.

Після того, як літак приземлився, один з пілотів повідомив, що об'єкт, дуже схожий на дрон, вдарився у ніс літака, коли літак заходив на посадку.

Літак не зазнав жодних пошкоджень.

У британській авіаційній поліції повідомили, що розпочали розслідування цього випадку. Вони також повідомляють, що наразі не було здійснено жодних арештів.

Цей випадок є першим випадком зіткнення літака з дроном на території Сполученого Королівства.

Один з речників компанії British Airways повідомляє, що їх літак безпечно приземлився, після чого його було ретельно обстежено інженерами і не виявлено жодних вад.

У британському наглядовому органі цивільної авіації під назвою «Civil Aviation Authority» (скор. CAA) кажуть, що оперування дронами поблизу летовищ є "абсолютно неприпустимо" і результатом цього можуть бути великі штрафи або навіть ув'язнення.

У британському органі, який займається розслідуванням випадків потенційних зіткнень у повітрі, під назвою «UK Air Proximity Board» кажуть, що направили звернення до уряду про проведення вивчення цієї вельми нової проблеми та очікують від уряду законодавства у цій сфері, яке б регулювало придбання та оперування дронів різних категорій.


Ось рекламне відео одного з подібних дронів, який можна вільно придбати у мережі електронних крамниць типу "зроби сам" під назвою «Maplin»:
Читайте також:

У британських аеропортах затримки через вади програмного забезпечення

Двоє «зайців» випали з літака

Четверо загинули після падіння приватного літака

7 Загинуло при тарані літака в автомобілі на А27

Двоє загинули у аварії літака

Сім´я загинула у Сомерсет

Двоє загинуло у падінні літака

Біля Рочестер підірвався надлегкий літакджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36067591