Перелік всіх новин

Понеділок, 18.04.2016 - 04:22

Бідніші діти втрачають місця у кращих початкових школах

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Домогосподарства Англії з порівняно нижчими доходами мають приблизно на половину менші шанси відіслати своїх дітей у кращі початкові школи Англії.

Про це йдеться у звіті групи з підготовки вчителів під назвою «Teach First», який став результатом дослідження, яке група проводила на території Англії.

Фахівці групи стверджують, що діти з бідніших сімей мають у чотири рази вищі шанси потрапити до слабших шкіл.

В уряді на свій захист стверджують, що на даний час набагато більший відсоток дітей відвідують відмінні школи.

Цей звіт оприлюднено саме тоді, коли місцеві ради Англії кажуть, що їм до 2024 року у школах потрібно буде мати 336 тисяч додаткових місць.

Вже упродовж кількох років у школах Англії стає все тісніше та тісніше. Наслідком цього є все більше підвищення стандартів прийому учнів у кращі школи.

У місті Milton Keynes, де кількість учнів початкових класів у два рази перевищує кількість тих, котрі навчаються у шостій формі (тобто два останні роки середньої школи, де учні здобувають рівні А (A Level)), лідер міської ради, пан Peter Marland каже, що його працівники всіма зусиллями заледве справляються з тим, аби забезпечити шкільними місцями всіх дітей.

Це місто є однією з тих територій Англії, де у даний час будується багато житла. Це у свою чергу вимагає будівництва додаткових шкіл для забезпечення місць для нових мешканців.

Проте, за його словами ці школи дуже швидко наповнюються тими дітьми, котрі вже мешкають у місті і котрі не можуть отримати місця у школах поблизу своїх помешкань. Це також означає, що все більша кількість дітей змушені долати все довші відстані аби дістатись на заняття. Це також означає, що діти з багатших сімей у цьому питанні мають більшу перевагу і також через все більш складнішу систему прийому учнів.

За його словами, на даний час дитина з біднішої сім'ї може отримати місце у більш пристойній школі тільки після того, як хтось з представників місцевих органів влади вмішається у ситуацію.

Група Teach First у своєму дослідженні робила аналіз даних наглядового органу за закладами британської освіти під назвою «Ofsted», де порівнювала дані рейтингу шкіл та рівнів доходів різних сімей.

У звіті також йдеться про те, що школи у бідніших місцевостях мають набагато нижчі рейтинги у питаннях якості освіти.

Речники групи кажуть, що якщо з боку центрального уряду не буде зосереджено більше уваги вирішенню цієї проблеми, за кілька років у початковій освіті Англії може виникнути справжня катастрофа.


Також читайте:

Різниця між півднем та північчю у школах продовжує зростатиОфстед звільнює 1200 інспекторів

Голова бізнес індустрії закликає до змін екзаменаційної системи

Шкільна освіта стоїть перед кризою

ONS назвало найбільш депресивні міста Англії

Англійські діти серед найбільш незадоволених життям

Більші борги відбивають бідніших студентів від університетів

У Англії зростає кількість школярів у початкових класах

Зростає число покарань за відсутність дітей на урокахджерело : http://www.bbc.co.uk/news/education-36054909