Перелік всіх новин

Середа, 20.04.2016 - 11:19

Елізабет ІІ святкує 90-річчя

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
21 Квітня 2016 року Королева Великої Британії та Північної Ірландії святкує день народження.

В цьому році їй виповнюється 90 років.

У минулому році Елізабет 2 взяла участь у 306 різних заходах та святкуваннях на території Сполученого Королівства та ще у 35 різних заходах за кордоном.

У зв'язку зі своїм 90-річчям королева сьогодні бере участь у двох офіційних заходах у одній зі своїх офіційних резиденцій, у Зáмку Уиндзора (Windsor Castle).

Сьогодні увечері королева запалить перший з тисячі факелів, які було встановлено у різних місцях по всій країні на честь її 90-річчя.

Завтра, з нагоди святкування свого 90-річчя, королева матиме офіційну зустріч з Президентом США, Бароком Обамою та його дружиною, також у Зáмку Уиндзора, де відбудеться приватний обід.

У травні королева, на честь свого 90-річчя, матиме зустріч з кінною гвардією. Ця подія відома, як Royal Windsor Horse Show.

10 Червня з цієї ж нагоди, королева буде присутньою на Вдячному Сліжінні разом зі своїм чоловіком, Герцогом Единбурзьким Принцом Филипом, у Кафедральному Соборі Святого Павла (St Paul's Cathedral), який розташований у центрі Лондона.

В суботу, 11 червня - день офіційного святкування дня народження королеви. Його буде відзначено Кольоровим Військовим Парадом та Парадом Королівської Кавалерії. Завершенням параду буде поява королівської сім'ї на балконі Букінгемського Палацу.

В неділю, 12 червня королева прийме участь у вуличній вечірці на її честь, яка проводиться кожного року та у якій беруть участь приблизно десять тисяч людей (непривілейовані рештки британського суспільства). Ціна квитків на цю вечірку, яка відбудеться на вулиці Мол (The Mall), становить 150 фунтів. Також, відбудуться подібні вечірки по всій Британії. Ціни на них різні та встановлюватимуться їх організаторами.

Інші статті на подібну тему:

Оприлюднено дати вихідних платинового ювілею Оприлюднено дати вихідних платинового ювілею10.01.2022
Вся королівська сім'я та правонаступництво Вся королівська сім'я та правонаступництво17.02.2021
Промова Королеви (Queen's Speech) 2017

Принц Джордж вчитиметься у школі Thomas's Battersea

Королева закликає тісніше тулитись під британським крилом

Королева вестиме заходи на Дні Пам´яті

Королева відвідує історичну батьківщину

Як чинна королева Великої Британії салютувала нацистам

Елізабет ІІ - найтриваліший монарх Британії

Хрестини Принцеси Шарлот

Шотландія хоче припинити фінансування королівської сім´ї

Британським монархам доведеться тимчасово покинути Букінгемський палац

ПРОМОВА КОРОЛЕВИ 2015 : Queen's Speech 2015джерело: http://www.bbc.co.uk/news/in-pictures-36013958