Перелік всіх новин

Середа, 20.04.2016 - 11:59

У СК знову починає зростати безробіття

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За даними Бюро Національної Статистики (ONS), рівень безробіття за перший квартал цього року показав тенденцію на зростання та підійшов до позначки 1.7 мільйонів безробітних.

Це перше квартальне зростання від липня минулого року.

Рівень безробіття залишається на позначці 5.1%.

Рівень оплати праці, з урахуванням премій, становив 1.8% за три місяці, що вказує на 0.3% зниження, якщо порівнювати з попередніми трьома місяцями.

Один зі аналітиків ONS, пан Nick Palmer каже, що не варто робити поквапливих висновків, від'як це тільки перше зростання безробіття. Воно може бути тимчасовим.

У звіті статистики також повідомляється, що загалом у СК у перші три місяці цього року було зайнято 31.4 мільйони людей, що є збільшенням на 20 тисяч, якщо порівнювати з попередніми трьома кварталами.

Окремі з економістів стверджують, що невизначеність, пов'язана з майбутнім референдумом може спричинити затримки різних фірм та компаній у додатковому працевлаштуванні.

Статистичні дані також показують, що у грудні минулого року у публічному (державному) секторі економіки загалом було зайнято 5.35 мільйонів працівників.

У приватному секторі економіки СК у минулому кварталі було зайнято 26.07 мільйонів працівників. Якщо це число порівнювати з вереснем минулого року, то це є зростанням на 113 тисяч працівників.

За період від жовтня до грудня минулого року у економіці СК загалом було зайнято 28.2 мільйони працівників, котрі є громадянами Сполученого Королівства. Це вказує на збільшення на 278 тисяч, якщо порівнювати з цим самим періодом позаминулого року.

Кількість працівників, котрі не є громадянами СК за цей самий період також зросла на 254 тисячі і становить 3.22 мільйони іноземних працівників.


Також читайте:

У СК зростає число працівників з нульгодинними контрактами

Інфляція у СК залишається на рівні 0.3%


Населення СК зросло до 64,5 мільйонів


У Британії знову зростає безробіття

Статистика народжуваності за 2014 рік

У серпні різко зріс державний борг СК

У Британії рекордно низький рівень безробіття

У СК зростає торговельний дефіцит

Через 12 років населення перевалить за 70 мільйонівджерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36090124