Перелік всіх новин

Субота, 23.04.2016 - 10:32

За останні три роки було відмовлено в отриманні 30´000 студентських віз

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
За повідомленням джерел британської мовної корпорації, БіБіСі, за останні три роки Внутрішні Справи (Home Office) СК врізали кількість студентських віз для не-ЄС студентів на цілих 30 тисяч.

БіБіСі також повідомляє, що упродовж цього ж періоду Внутрішні Справи скасували спонсорські ліцензії 410 студентським освітнім закладам, котрі розташовані на території Сполученого Королівства. Ці ліцензії надають право на спонсорування іноземних студентів, котрі не є громадянами ЄС.

У Внутрішніх Справах кажуть, що всіма силами намагаються запобігти зловживанню студентськими візами Сполученого Королівства.

Проте, у Національній Студентській Спілці (National Union of Students) кажуть, що на цих студентах намагаються змивати гріхи за надмірно високий рівень міграції у СК.

Внутрішні Справи рахують в'їзд та виїзд студентів (негромадян ЄС), коли планують свої цілі чистої міграції. За словами окремих політиків, такий підхід несе в собі загрозу нанесення збитків британським університетам і особливо у довготривалій перспективі.

Дані, котрі було оприлюднено Внутрішніми Справами на основі акту про вільний доступ до інформації, показують, що 99'635 студентам було відмовлено у візах упродовж останніх трьох років до грудня минулого року.

У 2013 році було виділено максимальну квоту для задоволення заяв на студентські візи до СК у розмірі 33'210.

У 2014 році кількість доступних студентських віз було обмежено до 34'210. У 2015 році кількість студентських віз було обмежено до 32'215.

Кількість освітніх та навчальних закладів, яким було відмовлено у ліцензії, у 2013 році становила 199 закладів. У 2014 році таких закладів було 129, а у 2015 році їх було 72. До числа цих закладів здебільшого належать коледжі різних профілів освіти. Серед них нема жодного університету.

Окремим з них, після того, як вони "виправились" було знову дозволено виступати спонсорами іноземних студентів (негромадян ЄС).

На кінець минулого року кількість закладів, яким Внутрішні Справи видають ліцензії (дозволи) на спонсорство не-ЄС студентів, налічує 1'405 закладів.

У своїй заяві, речники Внутрішніх Справ кажуть, що найбільше відмовляють у дозволах закладам, якість навчання котрих дуже низька. Вони також стверджують, що від 2010 року значно скоротили рівень зловживань у отриманні студентських віз від закладів з низькою якостю освіти, котрі за їх словами погіршують імідж якості британської освіти за межами країни. Вони кажуть, що їх чинна стратегія працює дуже добре.

Речник Внутрішніх Справ також стверджує, що від 2010 року кількість заяв до британських університетів від міжнародних студентів зросла на 17%, а кількість заяв на отримання віз на навчання у елітних британських університетах, які належать до Групи Расел (Russell Group) за цей самий період зросла аж на 39%.

Речник каже, що Внутрішні Справи й надалі намагатимуться реформувати британську систему студентських віз з метою приборкання будь-яких спроб зловживання системою.

За його словами, студентів, термін дії віз котрих вже завершився, заохочують добровільно покинути країну. Щоправда він не каже, як саме заохочують, але просто каже, що якщо вони не покинуть країну добровільно, тоді до їх буде усунуто з країни примусово. Тут він також не каже, як саме їх може бути усунуто з країни, якщо Внутрішні Справи постійно плачуть, що не мають для цього достатніх ресурсів.

Для будь-якого працівника Внутрішніх Справ набагато краще поїхати на пару тижнів на Канари, ніж витрачати ці самі кошти на якихось там нелегальних мігрантів.

Разом з цим, виконавчий директор Ради Міжнародних Студентських Справ Британії (UKCISA), пан Dominic Scott каже, що: "Якщо ці дані про обмеження віз міжнародним студентам відповідають дійсності, то це вказує на те, що дії Внутрішніх Справ є ще більше драконівськими, ніж ми собі уявляли раніше. І нам варто очікувати навіть ще більших скорочень віз для міжнародних студентів, адже Внутрішні Справи вже котрий рік поспіль ніяк не можуть приборкати рівень міграції у СК. Ми закликаємо наш уряд втрутитись та припинити цю драконівську практику у наших консульствах за кордоном.".

Згідно з отриманими офіційними даними, у минулому році на студентські візи надійшло загалом 201'763 заяви. Серед них 166'366 були заявами в університети, 15'982 були заявами у коледжі, 2'930 були заявами у школи англійської мови, 13'675 були заявами у незалежні (приватні) школи загальної освіти.


Читайте ще:

Уряд береться за нелегальні університети

Професор працює за сумісництвом порно зіркою

Християнський університет карає порушників громадськими роботами

Університет запроваджує трансгендерні туалети

Кембриджський університет пропонує професора Леґо

Більші борги відбивають бідніших студентів від університетів

Студент не може продовжити навчання через еміграційний статус

Щороку скасовується 40% депортацій через брак працівників

Іноземних студентів помилково нагородили мільйонами фунтів

Заяви до університетів будуть анонімнимиджерело : http://www.bbc.co.uk/news/education-36054748