Перелік всіх новин

Неділя, 24.04.2016 - 09:29

Найбагатші світу від Сандей Таймс

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Згідно цьогорічного переліку недільної сестри щоденника The Times, газети The Sunday Times, найбагатшими британцями стали брати David та Simon Reuben (на фото), чиї статки оцінюють у 13.1 мільярд фунтів.

Обидва брати народились у Індії, у сім'ї іракських юдеїв.

Найбільше їх статки зросли у 70-их та 80-их роках минулого сторіччя. Головними джерелами їх збагачення були метали та нерухомість. Дуже великий притік їх капіталу відбувся після того, як у 1990-их вони інвестували у російську металургію. Їх компанія стала третьою у світі за видобутком алюмінію. Проте, перед 2000 роком, через зміну у інвестиційному кліматі у Росії, вони продали там весь свій бізнес.

На даний час понад половина їх багатства лежить в облігаціях та на банківських рахунках.

До цьогорічного переліку вперше потрапив гонщик змагань Формула 1, пан Lewis Hamilton. Він у переліку на 931 місці і його статки оцінюють у 106 мільйойнів фунтів.

Найнижче у цьогорічному переліку впав британський бізнесмен індуського походження, пан Lakshmi Mittal, чиї статки на даний час оцінюють у 7.12 мільярдів фунтів. В останні роки його статки значно погіршились. Від 2008 року його статки впали на 20 мільярдів фунтів. У цьому році він опинився на 11 місці.

Пан John Hargreaves, який є засновником британської мережі крамниць Маталан, також зазнав немалих втрат і у цьогорічному переліку скотився на 228 місце. Його статки складають тільки 500 мільйонів фунтів.

Засновник компанії Virgin, Сер Richard Branson у цьогорічному переліку опинився на 19 місці. Його статки складають 4.52 мільярди фунтів.

На п'ятому місці у переліку йде швейцарсько-британське подружжя Ernesto та Kirsty Bertarelli. Їх сумісні статки оцінюють у 9.78 мільярдів фунтів. Головний їх бізнес - фармацевтика.

Шостим у переліку та другим серед найзаможніших британців є Шостий Герцог Уестмінстерський, Gerald Grosvenor. Його статки оцінюються у 9.35 мільярдів фунтів.


Також читайте:

Десять відсотків найбагатших британців тримають у руках половину багатства Британії

Стордждин пропонує накладати на багачів 50% податку

Походження статків родини Кемерон

HMRC обіцяє детальне розслідування панамських паперів

Не ЩО ви знаєте, а КОГО ви знаєте

«Скляна підлога» захищає середні класи від соціальної прірвиджерело: http://www.thetimes.co.uk