Перелік всіх новин

Понеділок, 25.04.2016 - 21:15

У вівторок та середу знову страйк молодших лікарів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????У центральному уряді скаржаться, що лідери профспілок молодших лікарів хочуть скинути чинний уряд Сполученого Королівства.

Про це повідомляє БіБіСі з посиланням на власні джерела в уряді.

Тринадцять вищих організацій, серед яких також десять королівських коледжів, написали звернення до пана Дейвида Кемерона, у якому йдеться про те, що він може втрутитись аби представники уряду та профспілки - Британська Медична Асоціація (BMA), знову сіли за стіл перемовин щодо запровадження нових контрактів для молодших лікарів.

У зверненні зокрема йдеться: "Тривале протистояння між урядом та молодшими лікарями несе надзвичайну загрозу усій нашій системі охорони здоров'я через деморалізацію лікарського персоналу, від якого найбільше залежить майбутнє Національної Служби Здоров'я.".

У королівських коледжах сказали, що у вирішенні даної суперечки дуже багато залежить від чинного уряду і найголовніше, що цей уряд може зробити - це затримати запровадження нових контрактів.

Проте, у понеділок в уряді повідомили, що не готові до будь-яких компромісів.

Черговий страйк молодших лікарів почнеться у вівторок, о 8 годині ранку і триватиме до 17 години у середу.

Цей страйк є набагато жорсткішим за попередні страйки молодших лікарів в тім, що цього разу страйкуватимуть також лікарі, котрі працюють у відділеннях швидкої допомоги. Замість них уряд має задіяти старших лікарів та консультантів там, де це можливо. У історії NHS таке відбувається вперше.

Цей страйк спричинив скасування понад сто тисяч лікарських оглядів та приблизно тринадцять тисяч операцій.

Секретар Здоров'я центрального уряду, пан Джеремі Гант описав цей страйк, як екстремальний і попередив, що це буде надзвичайним руйнуванням іміджу молодших лікарів в очах британської нації.


Також читайте на цю тему:

Нові лікарі NHS будуть змушені працювати за семиденним графіком

Семиденна робота GP недосяжна

Боротьба між Гант та молодшими лікарями набирає нових обертів

Молодші лікарі проголосували за проведення страйку

Молодші лікарі NHS втрачають оптимізм

Jeremy Hunt називає BMA безвідповідальними

6 Квітня страйк молодших лікарів

Садівники Даунин Стріт страйкують через зарплатуджерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-36126740