Всі новини

Субота, 30.04.2016 - 11:08

Николá Стóрджин знизила умови для другого референдуму

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Проведення другого референдуму за незалежність Шотландії від Сполученого Королівства може бути оголошено, якщо більше ніж одне опитування покажуть, що цього хоче більше половини шотландців.

Про це заявила Перший Міністр Шотландії та лідер Партії Шотландських Націоналістів, пані Николá Стóрджин у прямому ефірі на телеканалі шотландського телебачення під назвою «STV».

Наступного тижня у Шотландії відбудуться вибори до Голируду (Парламент Шотландії).

Лідери опозиційних партій Шотландії кажуть, що подібні заяви Першого Міністра вказують на те, що пані Сторджин знизила критерії для проведення ще одного референдуму щодо майбутнього Шотландії.

Пані Сторджин чітко пояснила, що, якщо два чи три опитування через тривалий період часу вказуватимуть на те, що понад 50% шотландців підтримують ідею проведення другого референдуму щодо незалежності Шотландії, то це стане впевненим сигналом для його проведення.

Раніше шотландські націоналісти заявляли. що можливість проведення другого референдуму стане ймовірною після того, як за це виступатимуть понад 60% опитаних.

Ще раніше пані Сторджин стверджувала, що подібні референдуми не можуть проводитись частіше ніж один раз на кожне покоління.

Речники шотландських лейбористів кажуть: "Николá Стóрджин раніше обіцяла шотландцям один референдум на покоління. Проте, зараз виглядає так, що вона намагається змінювати свою думку практично щодня. Пані Сторджин ніяк не може змиритись з тим фактом, що майже два роки тóму люди Шотландії вирішили залишитись частиною Сполученого Королівства і тепер нам всім потрібно завинути рукави та почати працювати на світле майбутнє Шотландії.".

Речники шотландських консерваторів також додають: "Виглядає так, що Николá Стóрджин готова покласти під сумнів перебування Шотландії у Сполученому Королівстві на основі двох опитувань, де за це висловляться 50.1% опитаних. Ми впевнені, що на прийдешніх виборах шотландські націоналісти не матимуть мандату для проведення референдуму.".


Подібні статті:

Лейбористи Шотландії обіцяють відновити податкові кредити

Стордждин пропонує накладати на багачів 50% податку

Шотландські лейбористи закликають підвищити податок на ...

Сторджин називає голосування тільки англійців неприйнятним

Nicolá Sturgeon готується до ще одного референдуму за ...

Сторджин закликає федералізувати БіБіСі

Шотландські політики оприлюднили інформацію про податки

Мандел критикує пропозицію SNP про свіжий референдум

Алекс Салмонд: другий референдум неминучийджерело: https://inews.co.uk/essentials/news/