Всі новини

Середа, 04.05.2016 - 10:15

Шкільний Міністр не зміг відповісти на питання 11-річних школярів

Міністр у питаннях шкіл центрального уряду Сполученого Королівства не зміг дати вірну відповідь на запитання, яке є частиною екзаменів з граматики англійської мови для одинадцятирічних школярів.

Вчора у радіопрограмі під назвою «World At One» (Світ о Першій), яка виходить на «БіБіСі Радіо 4», Міністр Шкіл Сполученого Королівства, пан Nick Gibb, сперечався зі своїми опонентами про те, що тести SAT (Standart Assessment Test) є надзвичайно важливими задля того, аби діти від максимально раннього віку могли добре читати та писати.

Пані Martha Kearney, яка вела дану програму, звернулась до пана міністра з проханням пояснити чи слово «after» (після) є прийменником, чи є сполучником, у реченні «I went to the cinema after I’d eaten my dinner.» (Я пішла в кіно ПІСЛЯ ТОГО, ЯК пообідала).

Пан Ґиб впевнено наполягав, що у цьому реченні слово «after» було саме прийменником, навіть попри те, що пані Марта Кеáрней сказала, що насправді слово «after» у даному реченні було сполучником.

Пан міністр зокрема сказав: "Слово «after» є прийменник і часом вживається, як слово, яке координує підрядне речення.".

Після того, як пан міністр усвідомив, що помилився, він намагався повернути розмову знову у бік значення початкової освіти у житті дітей.

Він сказав: "Ця розмова не про мене. Ця розмова про значення шкільного процесу для майбутніх поколінь, які мають добре розуміти граматику нашої рідної мови. Мене у початковій школі граматику англійської мови не навчали.".

Тут, пан міністр таки каже правду. Річ в тім, що у Британії тільки зараз почались активні дебати про необхідність глибшого вивчення граматики рідної мови у школах Англії та Уельсу. До цього вивчення граматики не вважалось чимось дуже необхідним.

Шотландія та Північна Ірландія самостійно переймаються своєю шкільною освітою.

Варто зазначити, що уряд Сполученого Королівства, як і більшість урядів (практично всіх рівнів) у країнах Західної Європи, мають таку структуру, де на чолі департаментів перебувають державні секретарі (напр. Секретар з Освіти), які є більше політиками ніж фахівцями у даній сфері, а далі, їм підзвітними є один чи більше міністрів, які перебувають на посадах тривалий час і які вже є, або принаймні мають бути, фахівцями своєї справи. Тобто, пан Ник Ґиб мав би бути вельми освіченим фахівцем у питаннях шкіл та шкільної освіти.

Секретарем з Освіти у центральному уряді Сполученого Королівства є пані Никі Морґан (консерваторка).

Також дивіться:

що таке прийменник

що таке сполучник

що таке складне речення Також дивіться:

У школах Англії буде скасовано тести SATs

Учні Англії вирішили страйкувати

Шкільна освіта стоїть перед кризою

Міністри змушені скасувати екзамени через шпаргалку

Різниця між півднем та північчю у школах продовжує зростати

Офстед звільнює 1200 інспекторів

Бідніші діти втрачають місця у кращих початкових школах

Единбурзькі школи зачинено через аварійний стан

Англійські діти серед найбільш незадоволених життям

ONS назвало найбільш депресивні міста Англії

Не ЩО ви знаєте, а КОГО ви знаєтеджерело: http://www.independent.co.uk/news/education/education-news/sats-strike-schools-minister-nick-gibbs-fails-to-answer-grammatical-question-he-expects-11-year-olds-a7012271.html