Перелік всіх новин

CBI очікує сповільнення економічного зростання у СК

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЕкономічна організація, Конфедерація Бізнес Індустрії (CBI) прогнозує та попереджує про ризики пов'язані з кризою щодо Греції та невизначеністю щодо результатів майбутнього референдуму.

Організація, яка кладе собі за мету лобіювання за бізнес, прогнозує цьогорічне зростання британської економіки у 2,4%, а у наступному році 2,5%. Ці цифри є нижчими від тих, які CBI прогнозувала на початку цього року, коли вона очікувала 2,7% у цьому році та 2,6% у наступному.

Причинами прогнозованого сповільнення економіки група вважає головним чином повільніше ніж очікувалось зростання у першому кварталі цього року.

Британський ринок у першому кварталі цього року розширився тільки на 0,3%, що вказує на найменше розширення від кінця 2012 року.

Попри ці нарікання, CBI все ж таки вважає, що дане сповільнення є тимчасовим явищем та хоче вірити, що економіка Сполученого Королівства продовжує твердо стояти на ногах.

Група стверджує, що слабка продуктивність британців, яка вимірюється рівнем віддачі за кожну робочу годину, залишається надзвичайно низькою ще з 2008 року, що складає неабияку загрозу для майбутньої економіки СК. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/