Всі новини  Неділя, 08 травня 2016 - 06:02

Британські університети падають у рейтингу

Британські університети
Сполучене Королівство має 10 університетів, які перебувають у першій сотці найкращих та найпрестижніших вузів світу, але багато з них у цьому році зійшли на нижчі щаблі у таблиці.

За даними рейтингу британського щоденника The Times, який робить щорічний перелік вищих навчальних закладів, у 2016 році, університети Кембриджу та Оксфорду залишаються у п'ятірці найкращих. Проте, у порівнянні з попередніми роками, кожний з них опустився на два пункти нижче.

До цього року Університет Кембриджу перебував на третьому місці, а та Університет Оксфорду на четвертому.

Найвищі місця утримують університети США. На першому місці Університет Гарварду, на другому MIT (Massachusetts Institute of Technology), а на третьому Університет Стенфорду.

Серед азійських університетів, у сотку найкращих у цьому році потрапили 17 університетів, що є на 7 більше ніж у рейтинговій таблиці за минулий рік.

Найкращим з азійських університетів є Університет Токіо, який розташувався на 12 місці у таблиці. На 18 місці у таблиці розташувався китайський Університет Цінхуа, а на 21 місці Університет Пекіну.

На 26 місці у таблиці перебуває Національний Університет Сингапуру.

Основними критеріями даного рейтингу є репутація закладу та оцінка, яку йому дає панель міжнародних академіків.

Цей рейтинг є відмінним від інших рейтингів університетів, котрі базуються на дослідженнях та на якості навчання.

Три лондонські університети залишаються у першій тридцятці, у переліку за репутацією. Ними є Imperial College London (ICL) - 15 місце, University College London (UCL) - 20 місце та London School of Economics and Political Science (LSE) - на 24 місці.

Всі ці три університети у таблиці за цей рік також зійшли на кілька пунктів, якщо порівнювати з минулорічним рейтингом.

На 38 місці у рейтингу перебуває Університет Единбурга. Королівський Коледж Лондона на 43 місці. Університет Манчестера на 49 місці, Лондонська Школа Бізнесу на 81 місці, а Університет Уоруіка на 90 місці.

Університети Бристола та Дарама випали з цьогорічної таблиці, тобто випали з сотки найкращих.

Загалом у цьому році з таблиці випало 12 британських університетів.

Перелік 10 найкращих університетів за репутацією (згідно газети Tаймс):
  1. Harvard University, США

  2. Massachusetts Institute of Technology, США

  3. Stanford University, США

  4. University of Cambridge, СК

  5. University of Oxford, СК

  6. University of California, Berkeley, США

  7. Princeton University, США

  8. Yale University, США

  9. Columbia University, США

  10. California Institute of Technology, США


Один з редакторів переліку, пан Phil Baty каже, що британські університети у цьому році "втратили ґрунт". За його словами: "Навіть найпрестижніші заклади нашої країни, кембриджський та оксфордський, сповзли на два щаблі. Погіршення рейтингу наших університетів відбувається у той час, коли азійські заклади швидко підіймаються на все вищі щаблі.".

Пан Бейти звинувачує у такому поганому виконанні врізання фінансової допомоги британським ВНЗ з боку уряду і також чинну міграційну політику, яка має вплив на притік іноземних студентів.

Він також каже: "Сполучене Королівство мусить запевнитись в тім, що воно ще здатне притягувати талант та інвестиції з усієї планети і уряд має робити все можливе, аби Британія утримувала престиж своєї освіти на міжнародному ринку.".

Генеральна директорка Групи Расела (Russell Group) (20 найпрестижніших британських університетів), Докторка Wendy Piatt каже що Сполучене Королівство має одні з найкращих вищих навчальних закладів, але це ніяк не повинно нас заспокоювати. За її словами, "цьогорічний рейтинг має бути для Британії серйозним застереженням, що якщо ми розслабимось, то дуже швидко залишимось пасти задніх".

Вона каже: "Ми ризикуємо втратити приплив іноземних інвестицій, якщо наш уряд не подбає про підтримку наших університетів. Азійські університети наступають нам на п'яти і ми щось з цим мусимо робити.".


Також читайте:

У школах Англії все більше звертаються до батьків фінансувати шкільні бюджети

Британські дівчата надто бідні аби дозволити собі тампони

Професор Університету Манчестера працює порно зіркою

За останні три роки було відмовлено в отриманні 30´000 студентських віз

Кембриджський університет пропонує професора Леґо

Університет Норзгемтона запроваджує трансгендерні туалети

Християнський університет карає порушників громадськими роботами

Уряд береться за нелегальні університети

Більші борги відбивають бідніших студентів від університетів

Заяви до університетів будуть анонімними

UCL : Професора Ганта не буде поновлено

Вчительці довічно заборонили вчителювати за п´янкуджерело: https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/2016/reputation-ranking#!/page/0/length/25/sort_by/rank_label/sort_order/asc/cols/rank_only
google plus    facebook