Всі новини    Неділя, 08 травня 2016 - 22:43

Власник BHS ще до цього мав три банкрутства

Власник BHS ще до цього мав три банкрутства    
Британські ЗМІ повідомляють, що останній власник британської мережі крамниць під назвою «BHS», яка пішла під адміністрацію (збанкрутіла) наприкінці квітня цього року, пан Доминік Чепел, був оголошений банкрутом ще до цього і цілих три рази.

Його було оголошено банкрутом ще у 2005 році, після того, як виникла суперечка між ним та між агенцією з нерухомості.

Наступного разу його було оголошено банкрутом у 2009 році, після провалу його чергової афери у прокрутках, які також були пов'язані з купівлею та продажем нерухомості.

Проте, ще до цих двох банкрутств, пана Чепела також було оголошено банкрутом ще у 1992 році, коли йому було тільки 25 років.

Про це повідомляє The Sunday Times, яка також каже, що пан Чепел погодився на запрошення парламентського комітету, який намагається вивчити процес банкрутства BHS, який пан Чепел, а точніше його компанія під назвою «Retail Acquisitions», купила у минулому році за один фунт з боргами по пенсіях на загальну суму 571 мільйон фунтів.

Виглядає так, що пан Чепел є вельми досвідчений фахівець у сфері банкрутств.

На початку червня 1992 року графський суд міста Slough (Слáу розташоване на захід від Лондона) видав ордер на банкрутство, у якому серед іншого йшлося про те, що пан Чепел тоді працював продавцем легкових автомобілів. Жодної іншої інформації про те, чому пан Чепел тоді пішов під банкрутство, виявити не можливо. Проте, сам пан Чепел каже, що це банкрутство було незаконним і пізніше, врешті-решт, було анульоване. Він також стверджує, що практично нічого про все те вже не пам'ятає.

Проте, служба, яка займається реєстрацією банкрутств під назвою «Insolvency Service» каже, що вони не мають жодного запису про анулювання того банкрутства.

Сам пан Чепел скаржиться на те, що після провалу BHS британські медіа, стосовно нього, чинять "вперте полюванням на відьом".

Розслідування у справі банкрутства BHS, що поклало під сумнів одинадцять тисяч робочих місць, офіційно розпочинається у понеділок, 9 травня.

На даний час крамниці мережі BHS продовжують працювати закім адміністратори шукають чергових купців.


Також читайте:

ЧП запрошують Sir Philip Green на килим через BHS

BHS банкротує, під загрозою 11 тисяч робочих місць

Колишнього ЧЄП ув´язнено на 4 роки

Ешлей Моут ув'язнено за незаконне отримання коштів

Ваш маєток беруть в оренду і того ж дня продаютьджерело : http://www.bbc.co.uk/news/business-36241660

Всі новини


google+ icon    facebook icon