Всі новини    Четвер, 12 травня 2016 - 21:50

Чотириметровий проміжок між будинками пішов за майже пів мільйона

Чотириметровий проміжок між будинками пішов за майже пів мільйонаПроміжок між двома будинками у Лондоні, який раніше слугував, як службовий заїзд, продали за чотириста тисяч фунтів.

Проміжок має ширину 4 метри. Його було продано вже з дозволом на будівництво (planning permission) двоповерхового будинку плюс підвал.

Власність розташована на вулиці Leysfield Road, у лондонському районі під назвою Shepherd's Bush (Вівчаровий Кущ).

Колишні власники маєтку мешкають у одному з будинків, який прилягає до цього проміжку. Раніше вони сподівались розширити свій будинок за рахунок цього проміжку, але вирішили його продати, після того, як їх прохання про дозвіл на будівництво було двічі відхилено місцевим відділом планування.

Проте, коли вони подали третє прохання, у листопаді минулого року його було задоволено, але вони вже були пустили територію у продаж.

Головними аргументами двох попередніх відмов були занепокоєння через будівництво підвального поверху та питання, пов'язані з місцем паркування.

Районна рада лондонського району Гемерсмит та Фулам (Hammersmith and Fulham Council), на території якої розташований маєток, каже, що це допоможе у вирішенні величезної проблеми житлового забезпечення, яка постійно зростає на території їх ради.

Компанія з нерухомості під назвою «Kerr & Co Residential», яка займалась продажем маєтку, каже, що власники погодились на найкращу пропозицію з ціною у 400 тисяч фунтів.

Про нових власників тільки повідомляють, що вони "базуються у Сполученому Королівстві".

До 1999 року цей проміжок перебував у власності районної ради, після чого вони його продали.

Архітектор проекту, пан Robert Barnes каже, що його клієнти спочатку хотіли розширити свій будинок, додавши до нього подвійний фронтальний аспект. Проте, їм у цьому відмовили, бо нова структура не має виглядати, як розширення будинку. Їм порадили розробити проект окремого будинку, що відповідало б лондонській архітектурній концепції, яку запровадив колишній мер, пан Бóрис Джонсон, який видав нові настанови щодо розмірів кімнат у нових будинках.

Чинний дизайн передбачає будинок внутрішньою загальною площею у розмірі 102 квадратних метри та передній і задній сади (садочки).


План першого поверху, будиночок (обведений червоною) матиме три поверхи разом з підвалом


План другого поверху (будиночокЧитайте також:

Село у Йоркшиа купили за 20 мільйонів

Село у Йоркшиа купили за 20 мільйонів

Ця лондонська хатинка пішла за 700 тисяч

Пляж у Корнуол продається за ціну двох гаражів у Лондоні

Виглядає так ніби починаються роботи зі знесення таємного

Іноземні злочинці допомагають підіймати ціни на нерухомість у Лондоні

Ціни на житло на рекордно високому рівні

На сході Англії найшвидше зростають ціни на житло

Ціни на житло південної Англії у два рази перевищують ціни північної

Кількість молодих безхатників у 8 разів перевищує дані уряду

Уряд заявляє про пряме фінансування будівництва житладжерело : http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-36275203
google+ icon    facebook icon