Всі новини    Субота, 14 травня 2016 - 13:09

Британську контрабандистку можуть випустити із в'язниці у Перу

Британську контрабандистку можуть випустити із в'язниці у Перу

Громадянку Британії, 22 роки, яку було ув'язнено у Перу за намагання вивезти наркотики на суму півтора мільйони фунтів, незабаром може бути випущено із в'язниці.Про це повідомляють британські ЗМІ з посиланням на владу Перу.

Молоденьких дівчат, панночку Melissa Reid, віком 22 роки, яка є мешканкою містечка Lenzie, що біля міста Glasgow на території Шотландії та панночку Michaella McCollum, 23 роки, яка є мешканкою графства Tyrone, що у Північній Ірландії, було ув'язнено у 2013 році у південно-американській країні, Перу, за спробу транспортування кокаїну з Перу до Іспанії.

Панночку Рід було засуджено до шістьох років та вісім місяців ув'язнення.

Панночку МакКолом було засуджено до двох років і трьох місяців. Її було випущено минулого місяця.

Якщо панночку Рід випустять із в'язниці, вона не зможе відразу повернутись на батьківщину. Вона буде змушена мешкати на території Перу ще вельми тривалий час. Такими є умови згоди про її звільнення між владою Перу та владою Британії, яка робила все можливе аби допомогти у звільнені своїх громадянок.

Владні органи Перу повідомили, що через те, що панночка Рід непогано вела себе у в'язниці, вони вирішили завчасно її випустити на волю.

Міністерство закордонних справ Сполученого Королівства оприлюднило заяву, у якій йдеться: "Ми продовжуватимемо надавати всебічну допомогу панночці Мелиші Рід і намагаємось постійно підтримувати контакти між її родиною та владою Перу.".

Панночку Міхаелу МакКолом та панночку Мелишу Рід впіймали 6 серпня 2013 року в аеропорті Ліма, під час їх посадки у літак, який летів до столиці Іспанії, міста Мадрид.

Тоді вони намагались вивезти 11 кілограмів кокаїну, вартістю приблизно 1.5 мільйони фунтів. Їх кокаїн було заховано у пакунках для їжі, котрі було ретельно заховано у валізах.

Після того, як дівчаток впіймали, вони намагались пояснити, що нібито самі не хотіли перевозити кокаїн, а їх до цього змусили. Проте, влада Перу не виявилась наївною і дівчат було засуджено та кинуто у перуанську в'язницю.

Спочатку їм загрожувало до 15 років ув'язнення, але завдяки інтенсивним перемовинам між владою Британії та владою Перу, за зачиненими дверима, терміни ув'язнень вдалось значно скоротити. Та й самі дівчатка, також дуже каялись і пояснювали, що чинили так, бо були молоді та наївні.

Панночки Міхаела МакКолам та Мелиша Рід в аеропорті Ліма у 2013 році


ДовідкаЧитайте ще:


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-glasgow-west-36292340
google+ icon    facebook icon