Всі новини     Понеділок, 16 травня 2016 - 20:41

Бос вибачився за скасування футбольного матчу

Бос вибачився за скасування футбольного матчу

Власник охоронної фірми, чиї працівники залишили підроблену гранату на стадіоні клубу Манчестер Юнайтед, під назвою Old Trafford, вибачився перед прихильниками за жахливу помилку, через яку довелось скасувати матч.Пан Chris Reid, який є власником охоронної фірми під назвою «Security Search Management and Solutions Ltd» (SSMS), каже, що помилково зробив примітку у своєму журналі про те, що підроблений вибуховий пристрій було знайдено.

Цю тренувальну гранату використовували його працівники на вище згаданому стадіоні під час чергових тренувань напередодні матчу між командами Манчестер Юнайтед та Бóрнмауф.

Після того, як тренувань охоронники загубили десь на стадіоні одну з тренувальних гранат.

Речники клубу кажуть, що пошукові пси, які виявляють вибухівку через запах пороху, не змогли знайти гранату бо вона була тренувальна і ніякого пороху у ній не було.

Проте, перед самим початком матчу хтось повідомив, що у одному з туалетів виявили гранату.

Це спричинило евакуацію стадіону та призвело до того, що вчорашній матч між цими командами довелось скасувати та перенести на пізніше. Майже всі квитки на цей матч було продано. На стадіоні можуть бути присутніми загалом приблизно 75 тисяч людей.

Повідомлення про вибухівку надійшло якраз за кілька хвилин до початку матчу.

Пан Рід сказав, що після тренувань, через власну необачність, зробив у журналі позначку про те, що гранату було знайдено тому, що у його сумці була подібна граната і він думав, що то була одна з тих гранат, які використовували під час тренувань на стадіоні.

Він також каже, що на самій гранаті була малесенька бірка, на якій було написано "тренувальний пристрій", але чомусь ніхто її не побачив.

Коли відбудеться повторний поєдинок між командами, наразі не відомо.


Подібні статті:

Manchester United відрапортував про рекордні прибутки

Трагедія у Hillsborough - правосуддя здійснилось

Фанати Лейстера вперше спричинили землетрус у 0.3 балиджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-36307246
google+ icon    facebook icon