Всі новини    Четвер, 19 травня 2016 - 12:28

У Британії зафіксовано рекордну кількість працівників з ЄС

У Британії зафіксовано рекордну кількість працівників з ЄС

За даними британського Офісу Національної Статистики (ONS), кількість іноземних працівників на британському ринку праці, котрі є громадянами ЄС, досягла рекордного рівня за всі часи.На даний час загальна кількість європейських працівників на території Сполученого Королівства вже складає 2.15 мільйонів, що є рекордом за всю історію перебування СК у ЄС.

За останні 12 місяців, до британського ринку праці долучилось ще 224 тисячі працівників з країн ЄС.

За цей самий період, кількість всіх іноземних працівників на британському ринку праці загалом збільшилась на 229 тисяч.

Дані ONS показують, що кількість іноземних працівників, котрі є громадянами країн з поза ЄС, за останні 12 місяців майже не змінилась і на даний час становить 1.19 мільйонів працівників.

Це означає, що загальна кількість всіх іноземних працівників (європейців та неєвропейців) на британському ринку праці на даний час складає 3.34 мільйони.

Разом з цим зараз на британському ринку праці загалом працює 28.15 мільйонів самих британців.

Це означає, що у відсотковому співвідношенні, кількість іноземних працівників на території Сполученого Королівства складає 10.6%, що є збільшенням тільки на 3.5% від 1997 року, тобто від того часу, коли почали вести цю статистику.

За словами багатьох політологів, цей факт стане дуже смачним шматком для підживлення агітаційної пропаганди з боку прихильників виходу Британії зі складу ЄС. Найголовнішою причиною, чому британці хочуть вийти з СЄ, є саме трудова міграція європейців, яка за словами самих британців, відбирає працю у них та їх дітей.

На відміну від того, що у попередні роки, число трудових мігрантів з країн ЄС збільшувалось, як правило, за рахунок східно-європейців, то за останні 12 місяців, почало зростати також число трудових мігрантів з країн Західної Європи, зокрема Франції, Італії, Греції, Іспанії та Португалії.

Багато європейських економістів тепер називають Британію «Європейською Фабрикою Праці».

Проте, прихильники членства СК у ЄС, зі свого боку кажуть, що той факт, що за цей самий період на ринку праці СК додалось ще 185 тисяч британських працівників, заперечує плач радикальних британців про те, що «вони крадуть нашу працю».

Самі фахівці з ONS пояснюють таке значне зростання тим, що у останні роки було скасовано обмежування щодо працевлаштування болгар та румунів, котрі раніше могли легально працювати тільки у сільськогосподарському секторі британської економіки.

Також варто звернути увагу на те, що за ранішим повідомленням Податкової Її величності (HMRC), працівники з країн ЄС, за 2013-14 фінансовий рік, загалом сплатили 3.1 мільярди податку на дохід. Соціальна допомога, яку вони отримали за цей самий період, становила тільки 556 мільйонів фунтів, що вказує на те, що Сполучене Королівство за той період заробило на них чистими 2.5 мільярди фунтів.


Подібні статті:

Продуктивність британських працівників продовжує знижуватись

Щороку скасовується 40% депортацій через брак працівників

ізові шахраї у Лондоні видають себе за працівників Home Office

Британський уряд зняв обмеження на працевлаштування медпрацівників з поза меж ЄЕП

У будівництві нестача кваліфікованих працівників

Роботодавці попереджають про критичну нестачу кваліфікованих працівників

Кількість кваліфікованих працівників з поза ЄС досягнула урядового порогу

У СК знову починає зростати безробіття

Борис Джонсон прирівняв цілі ЄС до цілей Адольфа Гітлера


джерело : http://www.theguardian.com/world/2016/may/18/number-of-eu-migrants-working-in-uk-rises-to-record-level
google+ icon    facebook icon