Всі новини     П'ятниця, 20 травня 2016 - 14:14

У Лондоні чотирьом жінкам було нанесено ножові удари

У Лондоні чотирьом жінкам було нанесено ножові удари

Одна жінка на даний час перебуває у критичному стані, після того, як їй та ще трьом іншим жінкам, було завдано ножових поранень біля супермаркету «Sainsbury's» у західній частині Лондона.Випадок трапився на вулиці The Avenue, у лондонському районі під назвою Hampton.

Поліцію було викликано о 10:30 сьогодні зранку.

Трьох жінок було поранено на стоянці супермаркету. Четверту жінку було знайдено критично пораненою у одному з помешкань, яке розташоване поблизу крамниці.

У зв'язку з цим випадком, було заарештовано 60-річного чоловіка з підозрою у спробі навмисного вбивства.

Швидка Допомога Лондона (London Ambulance Service - скор.: LAS) повідомила, що трьом жінкам було нанесено ножові поранення в груди, стегна, животи та плечі. Їм було надано допомогу на місці випадку.

Четверту жінку було доставлено до однієї з лондонських лікарень за допомогою гелікоптера, що вказує на надзвичайно критичний стан її здоров'я.

Одна з жінок, яка працює у пабі під назвою «Hampton Pub», який розташований поблизу, каже, що нападник виглядав дуже розлюченим і намагався атакувати кожну першу жінку, яка була поблизу. Вона також каже, що їй так виглядало, що ці жінки були йому зовсім не знайомі.

Поліцію викликала жінка, яку було поранено у стегно.

Випадок трапився на стоянці біля Сейнсберіз Випадок трапився на стоянці біля СейнсберізОдне з місць злочинуСхожі статті:

Двох п´ятнадцятирічних засуджено по-життєво

Чоловіка закололи до смерті у крамниці Poundland

Водій забив пристарілого водія через аварію

Жінку засуджено за вбивство педофіла

14-Річний порізав свого вчителяджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-36343415
google+ icon    facebook icon