Всі новини    Субота, 21 травня 2016 - 16:13

У Northumberland пес покусав 11 дітей

У Northumberland пес покусав 11 дітей

Пес породи «Staffordshire Bull Terrier» (Стафордширський Бул Тер'єр), покусав одинадцятеро дітей у парку міста Blyth, яке розташоване у графстві Норзамберленд, що у північній Англії.Випадок трапився на ігровому майданчику, у парку під назвою «Northumberland».

Дев'ятеро дітей було забрано до лікарні для надання негайної допомоги. Троє дітей, чиї поранення були суворішими, було залишено у лікарні для подальшого лікування, решту було відпущено до дому того ж дня.

Це далеко не перший випадок у Англії нападу на людей псів саме цієї породи (на фото).

Під час нападу, одному з батьків вдалося схопити пса та прив'язати його до плоту за допомогою свого светра, у той час, як інші викликали поліцію.

За повідомленням поліції, було розпочато офіційне розслідування та проведено опитування всіх потенційних свідків. Після цього було заарештовано 42-річного чоловіка та 37-річну жінку і потім відпущено з забороною виїзду за межі міста.

Пізніше, ще одну 37-річну жінку, пані Claire Neale, було заарештовано та було висунуто офіційне звинувачення.

Пані Клéа Ніл також є мешканкою міста Блиф. Вона відмовилась визнати себе винною в тім, що є власницею пса.

На даний час, пані Ніл залишатиметься у тимчасовому ізоляторі. Наступного разу вона має з'явитись у мировому суді міста Ньюкасл 3 червня цього року.


У Northumberland пес покусав 11 дітей Сліди ран на стегні однієї з дітей, сфотографовані її батькомУ Northumberland пес покусав 11 дітей Місце випадкуНа цю тему:

У зоопарку Кембриджшиа тигр на смерть покусав свою доглядачку

Від 6 квітня 2016 кожний песик має мати чип

Пес покусав малюка до смерті

Власника пса ув'язнено на 18 тижнівджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-tyne-36349340
google+ icon    facebook icon