Всі новини    Понеділок, 23 травня 2016 - 02:16

Життя біженців у Калей - Джунглі 2

Життя біженців у Калей - Джунглі 2

За останніми оцінками, понад шість тисяч мігрантів, котрі намагаються потрапити на британську землю, у даний час мешкають у французькому портовому місті під назвою Calais (Калей).Найбільшими групами мешканців табору біженців, який також називають «Джунглі 2», є вихідці з Судану. Їх тут приблизно третина. На другому місці, по величині, є вихідці з Афганістану, потім з Іраку, далі з Ірану, Сирії, Еритреї та з Пакистану.

Тисячі цих біженців та мігрантів розташувались у таборі з метою невпинного продовження своєї тернистої подорожі до Сполученого Королівства, попри смертельні ризики нелегальних переїздів у вантажівках, холодильниках чи прив'язавшись під потягами, котрі прямують зі швидкістю до 150 км на годину.

Доброчинна організація допомоги біженцям під назвою «Médecins Sans Frontières» (скор.: MSF) (Лікарі без кордонів), яка недавно провела перше дослідження "мешканців" табору, стверджує, що 82% зі всіх шести тисяч мають тверді наміри будь-якою ціною дістатись до британських островів.

Багато з них потрапляли під колеса потягів та вантажівок, топилися у воді у своїх відчайдушних спробах перепливти через протоку та дістатись до Англії.

Один з головних учасників даного дослідження розповів британському щоденникові «The Independent» про те, що понад половина цих людей мають членів сімей, родичів та близьких, котрі вже мешкають на території королівства.

Багато з них кажуть, що за розповідями своїх близьких, життя у Британії є набагато кращим від того, яке було у них на батьківщині. Вони знають, що дістатись до Британії надзвичайно важко, але вони кажуть, що все ж таки це можливо і тому постійно намагатимуться це зробити.

Біженці кажуть, що добре розуміють, що у цьому таборі вони жиють, як тварини. Для них це останній етап подорожі, яка для окремих з них триває вже кілька років.

Вони кажуть, що життя у цьому таборі є ніщо, якщо порівнювати з тим, що їм вже довелось пережити на своєму шляху.

Гуманітарні організації звертають увагу громадськості на те, у яких умовах у жиють біженці у самому центрі цивілізованої Європи. Тут каналізація змішується зі сміттям та болотом.

Добровольці допомагають біженцям споруджувати дерев'яні доріжки, аби не втопитись у болоті та допомагають споруджувати намети, котрі на початку цього року потрапили під бульдозери місцевої влади.

Місцеві офіційні особи стверджували, що то робилось задля покращення умов та втихомирення біженців після того, як вони перечили поліції, яка була озброєна палицями та сльозогінним газом.

Новий табір, який допомогла звести місцева влада Калей, складається з металевих контейнерів, які мають світло, опалення та елементарну санітарію. Проте, оселитись у цьому таборі можна тільки через повну реєстрацію разом з відбитками пальців, що означає надання притулку.

Якщо біженці погодяться на цю реєстрацію, то це означатиме притулок у Франції, а не у Британії. Вони кажуть, що саме тому радше житимуть у наметах посеред багна. Якщо Франція надасть їм притулок (статус біженця), то після прибуття до Британії, другого притулку їм ніхто вже не надасть і вони будуть змушені повертатись назад у Францію.

MSF надає біженцям медичну та психічну допомогу ще від вересня минулого року і стверджує, що велика кількість цих людей мають надзвичайні проблеми зі здоров'ям.

За їх словами, окремі мігранти страждають також і на фізичні та психічні розлади, які вони набули ще у себе на батьківщині та на своєму шляху до Європи.

Майже дві третини цих біженців пережили психічні, фізичні та сексуальні насильства. Майже третя частина пройшла через торговців людьми ще на території Лівії.

Радикально налаштовані місцеві мешканці та радикально-праві французькі групи дуже часто проводять біля табору свої мітинги та протести, котрі часто закінчуються насиллям над біженцями.

За словами членів MSF, коли вони запитують у біженців, чи їм потрібно ковдри, матраци чи інші речі, єдине, що вони чують у відповідь, це: "Нам тільки потрібно аби ви відчинили кордон.".

Життя біженців у Калей - Джунглі 2 Табір Джунглі 2 біля порту Калей


Життя біженців у Калей - Джунглі 2 Табір Джунглі 2 біля порту Калей


Життя біженців у Калей - Джунглі 2 Табір Джунглі 2 біля порту Калей


Життя біженців у Калей - Джунглі 2 Табір Джунглі 2 біля порту Калей


Життя біженців у Калей - Джунглі 2 Табір Джунглі 2 біля порту Калей


Життя біженців у Калей - Джунглі 2 Табір Джунглі 2 біля порту Калей


Життя біженців у Калей - Джунглі 2 Табір Джунглі 2 біля порту КалейДовідка:

Лікарі без кордонів


Також читайте:

Казарми Непіа не придатні для помешкання Казарми Непіа не придатні для помешкання15.02.2021
Підвищена безпека спричинила затримки на кордоні аж на цілих півтори години

G4S призупинила роботу 9 працівників центру затримки мігрантів біля Ґатвика

Чотирьох британських торговців людьми застрелено у Франції

П´ятнадцять мігрантів врятовано з вантажівки

Англіканські єпископи закликають Кемерона змінити погляд

Роботу Євротунелю знову зупинено

У Калей відновлюється робота поромів

Британія і Франція підписали угоду у Калей

Спадає кількість проникнень у Євротунель

Нелегал МАЙЖЕ пройшов крізь тунельджерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news
google+ icon    facebook icon