Всі новини     Вівторок, 24 травня 2016 - 03:32

Власникові ресторану дали шість років за арахіс

Власникові ресторану дали шість років за арахіс

Коронний суд Teesside засудив власника ресторану до шестирічного ув'язнення за ненавмисне вбивство клієнта, у якого була алергія до арахісу, що був присутній у їжі клієнта.Пан Paul Wilson, 38 років, потрапив у стан анафілактичного шоку у січні 2014 року, після того, як з'їв готову їжу, яка містила арахіс, з ресторану під назвою «Indian Garden» [індійський сад], який розташований у місті Easingwold, що у графстві Північне Йоркшиа.

Власником цього ресторану був пан Mohammed Zaman, 52 роки. Його було визнано винним у ненавмисному вбивстві.

На слуханнях в суді йшлося про те, що пан Мухамед намагався максимально заощадити кошти на інгредієнтах, які він використовував для приготування їжі. Ці інгредієнти містили арахіс.

На суді йшлося про те, що пан Мухамед, замість мигдалевого порошку використовував набагато дешевшу помелену горіхову суміш, яка містила арахіс.

Пан Уилсон, який був мешканцем міста Helperby, що також у графстві Північне Йоркшиа, мав алергію на арахіс, і коли замовляв у ресторані пана Мухамеда їжу під назвою «курка тіка масала», навмисне вимагав, аби вона не містила арахісу.

Йому привезли їжу, на упаковці якої було написано "без вмісту арахісу".

Через кілька днів інший чоловік, який також мав алергію на арахіс, також купив цю саму страву та опинився у лікарні через алергійну реакцію.

Через три тижні після цього, пан Уилсон помер від анафілактичного шоку.

Прокурори звинувачували пана Мухамеда в тім, що він нехтував людським життям задля збільшення власних прибутків. Вони також кажуть, що у пана Мухамеда було майже триста тисяч фунтів боргу. Саме через це, за їх словами, аби будь-яким чином зменшити свої витрати, він купляв набагато дешевші інгредієнти для своїх продуктів та водночас наймав дешевих, непідготовлених належним чином та нелегальних, працівників.

Пан Уилсон, за словами його мами, мав алергію на арахіс ще від семирічного віку. Мама каже, що навіть запах арахісу на короткій відстані, міг викликати у його тілі алергійну реакцію.

Пан Мухамед у даній місцевості мав загалом шість ресторанів, які навіть мали винагороди британської асоціації послуг (British Catering Association).


Власникові ресторану дали шість років за арахіс Пан Пол Уилсон зі своїми батьками незадовго до смерті.Довідка:

Анафілактичний шок

Анафілаксія

Алергія

Арахіс культурний

Мигдаль


Також читайте:

Настанови: Як оберегти себе від раку

Фіктивна медсестра має власну клінікуджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-36360111
google+ icon    facebook icon