Всі новини     Четвер, 26 травня 2016 - 08:20

Вісімнадцять місяців за зйомку під спідничками

Вісімнадцять місяців за зйомку під спідницями

Поліція графства Західне Йоркшиа виявила понад тисячу відео та фото комп'ютерних файлів, котрі було зроблено прихованою камерою, яку чоловік прикріплював до підошви аби робити зйомки у різних публічних місцях.Окрім того, у комп'ютері пана Roger Marsh, 65 років, мешканця міста Halifax, що у графстві Йоркшиа, поліція також виявила понад дев'ять тисяч непристойних фотографій дітей.

Чоловіка було засуджено до 18 місяців позбавлення волі.

Його злочини виявили після того, коли він використовував приховану відеокамеру, яку він прикріплював до підошви свого взуття, аби фотографувати зображення під спідницями та зображення у туалетах.

Пана Роджер Марш впіймали, коли під час відвідування торгового центру один чоловік побачив, що пан Марш стояв у дуже "дивній" позиції біля його дружини і побачив, як від фотокамери, яку було прикріплено до однієї підошви, надходили маленькі блискавки.

Цей випадок трапився у крамниці мережі Ikea.

Після того, як про це було повідомлено поліцію, вони почали розслідування, під час якого у домашньому комп'ютері пана Марш було виявлено сотні різних коротких відеофайлів та тисячі фотографій, які пан Марш робив своєю прихованою камерою.

Про все це йшлося під час слухання справи у коронному суді міста Лідз (Leeds Crown Court).


Довідка:
графство Йоркшиа

мережа Ікея


Подібні статті:

Ваші фото на фейкових рахунках для продажу сексу Ваші фото на фейкових рахунках для продажу сексу2.03.2021
Анґлійські вчительки скаржаться на зростання зйомок під їх спідницями

Масажистові дали 4 роки за зйомку голих жінок

П'ятеро в суді через зйомку сексу з поліцейського

Жінці, що видавала себе за чоловіка дали 8 років

Жінку ув'язнено за надто гучний секс

Дівчину засуджено через відео у Фейсбукджерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/crime/skirt-camera-filming-man-jailed-a7048546.html
google+ icon    facebook icon