Всі новини    П'ятниця, 27 травня 2016 - 18:01

Відому модель визнано винною у вбивстві коханого мільйонера

Відому модель визнано винною у вбивстві коханого мільйонера

Модель показу пляжного одягу, панночку Кукукову було визнано винною у вбивстві її коханого, британського мільйонера, на його віллі у Іспанії.Панночка Mayka Marica Kukucova, 26 років, громадянка Словаччини, вбила британського бізнесмена з міста Бристоль (Уельс), пана Andrew Bush, 48 років, біля Марбеля, що у іспанському регіоні, Коста-дель-Соль, у квітні 2014 року.

Прокурори суду «Ciudad de la Justicia» іспанської провінції Малага сказали, що він помер від трьох пострілів, один у плече і два постріли у голову.

Панночка Кукукова відмовилась визнати себе винною у вбивстві коханого.

У суді йшлося про те, що у той час, коли пан Буш 4 квітня 2014 року повертався до дому, до своєї розкішної вілли біля Марбелі зі своєю новою коханою, панночкою Марією Коротаєвою, панночка Кукукова збирала свої особисті речі. Тоді виникла дуже нестямна бійка та сварка, яка призвела до смерті пана Буш.

Під час судового процесу, панночка Кукукова визнала, що під час бійки була стрілянина, але заперечувала факт вбивства пана Буш.

Пан Ендрю Буш був бізнесменом і займався продажем ювелірних виробів у столиці Уельсу, місті Бристол. Він познайомився з панночкою Кукуковою, коли вона працювала у його крамниці.

За словами панночки Кукукової, вони прожили разом два з половиною роки, але за шість місяців до смерті пана Буш, їх стосунки погіршились.

Пан Буш має доньку, панночку Ellie Mason-Bush, віком 21 рік, яка на судовому процесі сказала: "Він був єдиним, хто мене виховував. Він був єдиною людиною, яку я мала.".

Вона також каже, що попри те, що після того, як її батько розійшовся з панночкою Кукуковою, він все одно продовжував її фінансово підтримувати.

Пана Ендрю Буш дуже добре знали за його палкий запал до автомобілів. У ніч, коли панночка Кукукова його застрелила, вона приїхала на віллу у його автомобілі, Hummer.

Через кілька днів, після випадку, вона здалася словацькій поліції, де її утримували під вартою до екстрадиції до Іспанії.

Згідно з твердженням прокурорів, панночці Кукуковій загрожує до 25 років ув'язнення.

Відому модель визнано винною у вбивстві коханого мільйонера Пан Andrew Bush.Відому модель визнано винною у вбивстві коханого мільйонера Нова кохана пана Bush, панночка Марія Коротаєва, під час судового процесу.


Відому модель визнано винною у вбивстві коханого мільйонера Донька пана Буш, панночка Ellie Mason-Bush (ліворуч) під час процесу. Праворуч, сестра пана Буш, Rachel.Довідка:
Марбеля

Малага


Розташування:
карта: Марбеля

карта: Малага


Подібні статті:

Суд виправдав жінку, яка зарізала свого коханого

Виглядає що руский бізнесмен загинув від рук агентів Крємля

Чоловіка затримано за вбивство дружини

Чоловіка заарештовано за вбивство жінки

Дівчина 0через ревнощі облила коханого окропомджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-bristol-36395037
google+ icon    facebook icon