Всі новини     Неділя, 29 травня 2016 - 13:16

ACAS радить компаніям бути щедрими та гнучкими під час Євро 2016

ACAS радить компаніям бути щедрими та гнучкими під час Євро 2016

Британський публічний регулятор стосунків між працівниками та роботодавцями, Акас, радить керівникам британських компаній надавати своїм працівникам перерви для перегляду футбольних матчів під час турніру Євро 2016, який розпочинається 10 червня цього року у Франції.Регулятор закликає босів британських фірм бути гнучкими щодо своїх працівників, котрі відчайдушно прагнуть спостерігати за Євро 2016.

Кілька днів тому, служба Акас видала перелік настанов для фірм та компаній, які, серед іншого, радять фірмам мати достатній запасний штат працівників на випадок, якщо їх чинні працівники прохатимуть про звільнення на час окремих футбольних матчів або упродовж всього турніру, який триватиме приблизно місяць.

Окремі з футбольних поєдинків турніру, серед яких також найбільш очікувана гра між збірними Англії та Уельсу, відбуватимуться у робочий час.

Голова Акас, Сер Brendan Barber каже: "У наступному місяці відбуватиметься дуже важливий європейський турнір, під час якого пристрасті сягатимуть надзвичайно високих рівнів, що безперечно матиме надзвичайний вплив на загальну атмосферу на робочих місцях. Євро 2016 є надзвичайно важливою подією для всіх нас і це означає, що роботодавці мають бути більш стриманими та щедрими у взаєминах зі своїми працівниками. Багатьом підприємствам радиться запастись додатковим персоналом аби пережити цей, насичений подіями та пристрастями, період.".

Настанови Акас зокрема містять:

 • Відпустки
  Роботодавцям радиться бути більш гнучкими під час розгляду та задоволення заяв про відпустки своїм працівникам під час цього періоду. Роботодавці мають пам'ятати, що особливі заходи не завжди можливі. У подібних питаннях, працівникам та роботодавцям радиться намагатись досягати максимального компромісу. Роботодавцям радиться розглядати всі заяви на відпустки своїх працівників справедливо та неупереджено. Також варто звертати увагу на те, що далеко не всі люди закохані у футбол.

 • Відсутність через хвороби
  Під час періоду проведення Євро 2016 радиться проводити постійне відстежування присутності працівників. Працівники мають розуміти, що якщо вони будуть відсутніми на своїх робочих місцях надто довго, до них можуть бути застосовані відповідні дисциплінарні заходи.

 • Гнучкість
  Упродовж цього періоду радиться запровадити більш гнучкий робочий час та запастись додатковим штатом. Подібної гнучкості можна досягти через надання дозволу працівникам брати триваліші перерви, але замість того відстрочувати завершення робочого дня. Роботодавцям радиться бути більш гнучкими аби, при необхідності, дозволяти своїм працівникам самостійно обмінюватись змінами.

 • Користування інтернетом та соціальними мережами
  Роботодавці можуть поставати перед фактами, коли їх працівники упродовж тривалого часу спостерігатимуть за футбольними поєдинками у мережі інтернет, як через комп'ютери, так і через власні мобільні телефони. З цього приводу, роботодавцям радиться мати на місці чітко визначену політику щодо використання подібних засобів під час роботи.

 • Вживання алкоголю
  Окремі люди мають тенденцію вдаватись до споживання алкогольних напоїв під час перегляду футбольних матчів. Багато з них також мають тенденцію переглядати подібні події у пабах та їм подібних закладах, де існує можливість вживання алкоголю.
  Дуже важливо пам'ятати, що присутність на роботі під впливом алкоголю, так само, як і його вживання, можуть мати надзвичайно негативні наслідки щодо майбутньої кар'єри працівника чи працівниці.
  Роботодавцям радиться мати чітко визначену алкогольну політику у своїх організаціях.Довідка:

служба Акас


Подібні теми:

Європейський суд: подорож на працю є праця

ЧП розглядатимуть посилення законодавства про страйки

Дідусі й бабусі також отримуватимуть батьківську відпустку

Британський уряд зняв обмеження на працевлаштування медпрацівників з поза меж ЄЕП

Заяви до університетів будуть анонімними

Податкова знижка для подружніх пар

Зростає кількість дискримінацій майбутніх мам

Онлайн петицію за високі каблуки вже підписало понад 100 тисячджерело: http://news.sky.com/
google+ icon    facebook icon