Всі новини     Вівторок, 31 травня 2016 - 10:22

Депортованій родині дозволили залишитись у Британії до серпня

Депортованій родині дозволили залишитись у Британії до серпня

Австралійська сім'я, яка постала перед фактом виселення за межі королівства, отримала дозвіл залишитись на території Британії до серпня цього року, але без дозволу на працевлаштування.Пані Kathryn Brain, її чоловік Gregg та син Lachlan, переїхали у Шотландію, у містечко Диньуол, розташоване у мальовничій місцевості Шотландії під назвою Highlands [Гайлендз], у 2011 році.

Вони в'їхали на територію СК на студентській візі, але від 2011 року, правила перебування на території Сполученого Королівства значно змінились і через це минулого вівторка вони постали перед ризиком бути депортованими за межі Британії.

Після того, як вони звернулись з проханням до свого депутата, члена Палати Громад центрального британського парламенту, пана Ian Blackford (партія націоналістів Шотландії), міграційна агенція (UK Border Agency) дозволила їм залишитись на території Британії до серпня цього року, але без дозволу на працевлаштування для жодного з них.

До минулого вівторка, сім'я мала сподівання, що зможе залишитись жити на території Британії завдяки фактові, що пані Брейн отримала пропозицію на працевлаштування від місцевої фірми під назвою GlenWyvis distillery (яка займається виробництвом віскі). Пропозиція про працевлаштування пані Брейн давала їй сім'ї повну надію на те, що вони зможуть отримати повний дозвіл на перебування та працевлаштування на території СК.

Проте, минулого вівторка, пані Брейн отримала листа від міграційної агенції, у якому йшлося про те, що сім'ї Брейн відмовлено у праві на подальше перебування та працевлаштування на території Сполученого Королівства.

Член парламенту, пан Блекфорд, каже, що відмова Home Office у задоволенні даного клопотання, є "абсолютно незбагнена".

Британська міграційна агенція (UK Border Agency) є одним з відділів Home Office (внутрішні справи).

Пан Блекфорд зокрема каже: "Кетрин та її чоловік, Ґреґ, обидвоє є забезпеченими працею у місцевих підприємствах. Їх праця і життя тут є важливим додатком до нашої місцевої економіки. Вони тут жиють і працюють від 2011 року. Це означає, що вони вже зробили вельми вагомий внесок у нашу місцеву економіку і мають велике бажання продовжувати цей внесок, але міграційна служба чомусь їм у цьому заперечила.".

У Home Office підтвердили, що родині Брейн було надане право на перебування на території Британії на ще два місяці, але без права на працевлаштування. Вони також кажуть, що "свідчення роботодавця про працевлаштування пані Брейн, наразі, не до кінця задовольняють вимоги чинних міграційних правил". Радше за все, тут мається на увазі, що роботодавець, коли подавав прохання про робочу візу для пані Брейн, не надав міграційній агенції достатніх доказів про те, що він не спроможний заповнити дану вакансію за рахунок британського працівника чи працівниці, що є вимогою у чинних міграційних правилах.

У Home Office також заявили, що упродовж цього двомісячного періоду, продовжуватимуть розглядати подальші прохання родини Брейн, якщо вони виявлять бажання продовжувати дане клопотання.

Пан Ґреґ Брейн, каже: "Ми не цілковито впевнені, як все це сприймати. Я вдячний панові James Brokenshire (міністр Home Office) за те, що вони надали нам право на ще два місяці перебування на території країни, але ця вдячність спотворюється тим фактом, що я, у результаті саме їх дій, на даний час залишаюсь безхатченком, безробітним і мій паспорт заарештований у міграційній службі.
Вони мені також написали, що звертатимуться у DVLA (державна реєстраційна агенція) з проханням аби мої права на водіння автомобіля було скасовано. Вони написали, що також розглядають можливість замороження моїх банківських рахунків. Наразі, мені здається, що працівники міграційної агенції навмисне штовхають нас на те, аби підготувати нас до програшу і саме через те, що на їх думку статки нашої сім'ї не відповідають мінімальним вимогам міграційних правил. За їх словами, упродовж наступних 90 днів ми маємо утримувати на нашому рахунку баланс у розмірі принаймні 2'835 фунтів. Тепер нам залишається 60 днів. Ми не працюємо від середини березня цього року. Це означає, що для нас фізично не можливо утримати зазначений баланс на рахунку. Ми на даний час живемо на фінансовій доброчинності наших друзів та місцевої церковної парафії.".

Минулого тижня пан та пані Брейн мали зустріч з першою міністеркою Шотландії, пані Никола Сторджин (шотландські націоналісти). Вона пообіцяла, що шотландський уряд зробить все можливе для задоволення їх клопотання.


Довідка:

Диньуол

Гайлендз


Гайлендз на карті

    


Подібні статті:

Після майже 60 років проживання чоловікові сказали що він нелегал

Депортованій дружині дозволили знову повернутись у Британію

Родина ісламіста виграла судову справу

Студент не може продовжити навчання через еміграційний

За останні три роки було відмовлено в отриманні 30´000 ...

Принаймні 24 нелегали мають великі шанси отримати статуси

Щороку скасовується 40% депортацій через брак працівників

Візові шахраї у Лондоні видають себе за працівників Home

Жахливі санітарні умови в ізоляторах для азюлянтів

Криза з нелегалами, поліція звертається за допомогоюджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-highlands-islands-36414545
google+ icon    facebook icon