Всі новини     Середа, 01 червня 2016 - 09:54

Петиція про студентські кредити вже перейшла 100 тисячний поріг

Петиція про студентські кредити вже перейшла 100 тисячний поріг

Онлайн петиція проти планів уряду заморозити поріг зарплати, після якого випускники мусять повертати свої студентські кредити, вже набрала понад 100 тисяч підписів.Досягнення стотисячного порогу у підписанні петиції означає, що парламентарі мусять провести дебати на цю тему у Палаті Громад.

Коли у 2012 році, коаліційний уряд консерваторів та ліберал-демократів запровадив вищі ціни на навчання в університетах, міністри пообіцяли, що поріг мінімальної зарплати, після якого студенти починають повертати назад кредити, буде змінюватись разом зі зростанням середньої зарплати.

На даний час, для тих студентів, котрі почали своє навчання в університетах після вересня 2012 року, на території Англії та Уельсу, існує система повернення студентських кредитів, згідно з якою мінімальним порогом є зарплата студента чи студентки у розмірі 21 тисяча фунтів за рік.

Після цього мінімального порогу, з даної особи, кожного місяця стягується 9% від залишку між чинною зарплатою та мінімальним порогом.

Для прикладу, якщо ваша річна зарплата складає 30 тисяч фунтів, то повернення вашого студентського кредиту, нараховується наступним чином:

30'000 - 21'000 = 9'000 - це різниця між чинною зарплатою та мінімальним порогом,
9% від 9'000 = 810 - це 9 відсотків від різниці (за рік),
810 / 12 = 67.5 - це 9% річної різниці поділені порівну на кожний місяць.

Далі, 67.5 заокруглюють до 67.

Це означає, що при річній зарплаті 30 тисяч фунтів, з вас щомісяця стягуватимуть 67 фунтів. Зверніть увагу, що 0.5 у Англії заокруглюється до меншого (а не до більшого).


На той час, так само, як і сьогодні, мінімальний поріг складає 21 тисячу фунтів на рік. Це означає, що якщо ваша зарплата становить менше ніж 21 тисячу фунтів, жодного студентського кредиту ви не повертаєте, поки ця зарплата не перейде поріг 21 тисячу і потім рахується, як зазначено вище.

Якщо особа, з будь-яких причин припиняє працювати, чи її зарплата падає нижче мінімального порогу, то вона припиняє повернення кредиту до того часу, коли її зарплата знову переходить мінімальний поріг.

Згідно з обіцянками консерваторів та ліберал демократів, які вони давали у 2012 році, якщо величина середньої зарплати змінюється, тоді має змінюватись і мінімальний поріг нарахування суми сплати по студентських кредитах, тобто суми повернень по студентських кредитах, можуть бути дещо меншими, або принаймні сталими.

Проте, у минулому році, після того, як консерватори виграли парламентські вибори, вони оголосили, що мають намір заморозити цей поріг. Це означає, що через значні інфляційні зміни, колишні студенти можуть опинитись у ситуації, коли вони будуть змушені повертати кредити при дуже низькій зарплаті.

Громадські активісти, котрі виступають проти планів уряду щодо замороження мінімального порогу, кажуть, що цей крок може дуже різко вдарити по гаманцях випускників, котрі працюють на низьких зарплатах.

Дану петицію було внесено минулого тижня паном Alex True, який є студентом Університету Дарам (Durham University).

Пан Алекс зокрема каже: "Якщо уряд введе ці ретроспективні зміни, це значно підірве довіру до системи фінансового забезпечення студентів.".

Він пояснює, що понад два мільйони чинних студентів та студенток можуть опинитись у ситуації, коли з них щороку стягуватимуть на 306 фунтів більше, якщо їх зарплата перевищуватиме 21 тисячу фунтів.

Петиція виявилась такою привабливою, що до кінця минулого тижня вона вже мала сто тисяч підписів, а на сьогодні, кількість підписів вже досягла 120 тисяч.

Натомість, в уряді стверджують, що поріг 21 тисяча фунтів, на даний час все одно є "відносно високим".

Речник Відділу Здібностей, Бізнесу та Інновацій (Department for Business Innovation and Skills) каже, що міністри проводили консультації з даного питання у минулому році і винесуть таке рішення, яке, за їх словами, "допоможе запевнитись, що вища освіта залишається на достатньому рівні фінансування для всіх студентів незалежно від їх походження".


Подібні статті:

У Англії та Уельсі підіймається поріг сплати студентських кредитів

UK 2020 закликає уряд скасувати відсоткову ставку на студентські кредити

Більшість випускників не працюють за призначенням

Більші борги відбивають бідніших студентів від університетів

Іноземних студентів помилково нагородили мільйонами

Студент не може продовжити навчання через еміграційний

Королівська Промова: очікуються багатотисячні протести анти-консерваторівджерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-36420790
google+ icon    facebook icon