Всі новини     П'ятниця, 03 червня 2016 - 14:11

Референдум - ми можемо залишатись у ЄС і одночасно контролювати міграцію

Референдум - ми можемо залишатись у ЄС і одночасно контролювати міграцію

Прем'єр-міністр Великої Британії, пан Дейвид Кемерон (консерватор) заявив, що СК має змогу контролювати міграцію, навіть коли ми залишаємось частиною Євросоюзу, а думка про те, що аби контролювати міграцію, потрібно вийти з Євросоюзу, є просто "божевільною".Про це пан Кемерон розповідав під час його відповідей на питання у прямому ефірі на одному з відомих британських каналів новин, «Sky News», яке відбулось вчорашнього вечора і було присвячене референдумові за вихід Великої Британії зі складу Євросоюзу. Ця програма дуже нагадувала собою дебати обидвох таборів і була першою найгучнішою подією на британському телебаченні у підготовці до наступного референдуму.

Він також заявив, що ніяк не сприймає того, що його ціль про скорочення річної міграції з сотень тисяч до десятків тисяч, не можливо буде досягти, якщо Британія залишатиметься членом ЄС, як про це заявляють багато активних прихильників кампанії «Vote Leave».

Один з палких прихильників виходу Сполученого Королівства зі складу Євросоюзу, пан Іан Дáнкен Смит (консерватор), який також був присутнім у програмі, сказав, що глядачам вже "просто набридли всі залякування", котрі їм весь час втирають у голову прихильники кампанії за продовження членства у ЄС, разом з прем'єр-міністром.

Чинний Секретар Юстиції, пан Майкл Ґоув (консерватор), який є палким прихильником виходу Великої Британії зі складу Євросоюзу, під час цих дебатів, визнав, що почуває себе "нервово", коли його запитали про його підготовку до наступної подібної програми, яка відбудеться сьогоднішнього вечора на цьому ж каналі і каже, що має велике бажання розвіяти жахи багатьох британців у випадку виходу зі складу ЄС.

Вчорашня програма дуже яскраво показала, яким величезним на наступному референдумі є питання міграції. Практично упродовж усієї програми, це питання знову та знову виходило на передній план дискусії.

Одна з присутніх у залі жінок, коли запитувала, сказала: "Я думаю ми перелякані. Я думаю міграція нас затопить. Виглядає так, що пан Кемерон не має чіткої відповіді про те, що робити з принципом вільного пересування людей у межах ЄС. Виглядає так, що коли хочеш залишатись частиною єдиного ринку, то з проблемою вільного пересування людей нічого не зможеш зробити.".

Залякування про невизначеність та непередбачуваність того що трапиться з британцями, якщо вони залишать ЄС, було присутнім практично у кожній відповіді пана Кемерона. Один з присутніх у залі людей, під час однієї з відповідей пана Кемерона, сказав: "класична кемеронова тактика залякувань".

Загалом можна сказати, що присутня у залі аудиторія була налаштована дуже непривітно до пана Кемерона.

Одним з перших питань до пана Кемерона, було прохання назвати скільки саме європейських мігрантів переїхало на територію СК від 2010 року, тобто від того часу, коли він став прем'єр-міністром. Пан Кемерон сказав, що приблизно 600 тисяч виїхало з країни і приблизно 1.2 мільйони переїхали у країну жити і працювати. Він визнав, що міграція є вельми значним викликом владі Сполученого Королівства.

Коли панові Кемерону дорікали про те, що скорочення чистої міграції з сотень тисяч до десятків тисяч, не буде досяжним до тих пір поки СК залишатиметься частиною ЄС, він відповів: "Я з цим не погоджуюсь Я думаю, дана ціль залишається правильною амбіцією для Британії.".

Дані минулого місяця показали, що чиста міграція на територію Сполученого Королівства у 2015 році залишалась на рекордно високому рівні та була рівною 333 тисячі.

Пан Кемерон також казав про те, що економіка СК багато в чому перейшла економіку Європи, але він також каже, що очікує, що міграція до Європи та еміграція з Європи, з часом вирівняються, як тільки покращиться економічна ситуація у інших європейських країнах.

Він зокрема каже: "Є добрі шляхи контролю міграції і є погані шляхи. Добрим способом контролю міграції є запевнення того, що нові прибульці не отримують соціальної допомоги з безробіття і мають покинути країну через 6 місяців після прибуття, якщо за цей час вони не змогли знайти собі працю. Добрим способом контролю міграції є також запевнення того, що нові прибульці у нашу країну упродовж чотирьох років робитимуть свій внесок у нашу економіку, а вже після цього зможуть з неї щось взяти. Саме про ці речі я й домовився з лідерами ЄС на початку цього року. А якщо хтось хоче витягнути нас з єдиного ринку задля намагання контролювати рівень міграції, то це просто божевілля.".

Нижче подається перелік дебатів щодо питання наступного референдуму:

У програмах BBC:
15 Червня відбудеться особливий випуск щотижневої програми, яка виходить на BBC Radio 4 щоп'ятниці о восьмій вечора та повторюється щосуботи у першій дня, під назвою Час Питань (Question Time).
Прямий ефір на стадіоні Wembley Arena, який відбудеться 21 червня, де будуть представники обидвох таборів. У цій програмі заплановано дебати та відповіді на питання аудиторії. Модераторами програми будуть, відомий журналіст подібних програм, пан David Dimbleby, журналістка пані Mishal Husain та пані Emily Maitlis.

У програмах телебачення ITV:
7 Червня пан Дейвид Кемерон та пан Найджел Фараж (лідер Юкип) почергово відповідатимуть на питання аудиторії у прямому ефірі.
9 Червня відбудуться дебати між головними фігурантами обидвох таборів, чиї імена наразі не відомі.

На каналах компанії Sky:
Сьогодні, 3 червня, відбудеться програма з паном Майкл Ґоув, який у прямому ефірі відповідатиме на питання аудиторії.

На четвертому каналі (Channel 4):
На цьому каналі 22 червня, тобто за день до референдуму, відбудуться дебати, у яких прийматимуть участь чинні та колишні політики, політологи та інші високопрофільні особи.


Також читайте:

Чиста міграція зросла до 333 тисячі

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Референдум - регулятор статистики втрачає витримку

George Osborne: Брекзит вдарить по цінах на житло

Michael Gove: членство у ЄС збільшить населення на 5 мільйонів

Борис Джонсон прирівняв цілі ЄС до цілей Адольфа Гітлера

Michael Gove : Британію очікує тотальна міграція

Референдум : «ЗА ЄС» 52% - «ПРОТИ ЄС» 43%

Уряд: брéкзит понизить рівень життя на 6 відсотків

Стартує агітаційна кампанія до референдуму членства СК у ЄС

Європейці працьовитіші ніж британці

Повертайтесь назад до Польщі

Welby: страх перед мігрантами не є расизмджерело: http://news.sky.com

джерело: https://www.gov.uk/guidance/immigration-rules


Всі новини


google+ icon    facebook icon