Всі новини     Четвер, 09 червня 2016 - 22:58

Amazon запустив повний онлайн супермаркет у Лондоні

Amazon запустив повний онлайн супермаркет у Лондоні

Вчора, одна з лідерів світового онлайн ринку, американська інтернет крамниця Амазон, оголосила про запуск повноцінного онлайн супермаркету у Великій Британії, але наразі проект працюватиме тільки у центральному та східному Лондоні.Від вчорашнього дня, члени Amazon Prime, котрі мешкають у центральному та східному Лондоні, мають змогу здійснювати замовлення своїх тижневих закуп та отримувати їх у той самий день.

За словами самої Амазон, ви можете замовити ті ж самі товари, котрі ви зазвичай купляєте у звичайних супермаркетах. Якщо ви зробите замовлення, для прикладу, о другій годині дня, то десь до шостої години, ваше замовлення вже буде у вас вдома.

У компанії також кажуть, що у найближчому майбутньому планують розширити доставку товарів по всій території Сполученого Королівства, але певної дати ще закім названо не було.

У офіційному повідомленні компанії, з цього приводу, йдеться: "Ми запускаємо цей проект з цілковитою пропозицією товарів на обмеженій території, після чого поступово будемо розширювати територію доставки до кожного куточка СК.".

Британське відділення Амазон вельми відстало від американського, від'як подібний проект працює на території Сполучених Штатів ще від 2007 року.

До цих пір, на території Сполученого Королівства, крамниця Амазон продавала тільки вузько обмежений асортимент продуктів харчування та головним чином через свою службу під назвою Prime Now.

За словами фахівця роздрібної торгівлі компанії TCC Global, пана Bryan Roberts: "Попри те, що цей проект охоплюватиме тільки 69 поштових індексів у Лондоні, це буде найгіршою новиною, яку наші найбільші супермаркети хочуть почути. Попри те, що не існує жодної стовідсоткової гарантії успіху цього проекту, я маю велику спокусу вірити, що ми незабаром оглянемось і скажемо, що вчорашня подія була повною зміною "погоди" на ринку роздрібної торгівлі.".

Кілька місяців тому, Амазон підписав угоду з мережею британських супермаркетів під назвою Morrisons, що зробило доступними для онлайн продажу кілька сотень видів різних продуктів харчування. Тепер Амазон планує також укласти схожі угоди з іншими великими супермаркетами. Це означає, що купці Амазон, незабаром матимуть вибір з приблизно 130 тисяч різних продуктів харчування. До складу цього асортименту входитимуть свіжі овочі, фрукти, м'ясо та інші.

Амазон також має намір запропонувати споживачам особливі продукти від 50 їх місцевих постачальників.

За словами фахівців, компанія Амазон збудувала величезну роздрібну імперію. Продукти харчування мають стати останнім кордоном цієї імперії. Виглядає так, що на початку цього нового проекту, Амазон не дуже переймається прибутковістю, принаймні у короткостроковій перспективі. Головне, на чому наразі зосереджується Амазон - це побудова широкомасштабного споживацького ринку, який у майбутньому забезпечить пристойні прибутки.

Тут варто зазначити, що ця служба не буде безкоштовною. Аби бути повноцінним купцем, ви маєте бути членом Amazon Prime і до того ж, щомісяця платити 6.99 фунтів.


Довідка:

Амазон


Подібні статті:

У вівторок візки крамниць Tesco будуть відімкнуті

Sainsbury´s пропонує за Argos 1.3 млрд

Від 04.10.2015 крамниці братимуть 5 p за пластикові сумки

Лидл підвищує мінімальну оплату працівників

Ікея платитиме більше ніж прожиткову зарплату

BHS банкротує, під загрозою 11 тисяч робочих місць

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36485318Всі новини