Всі новини     П'ятниця, 10 червня 2016 - 21:35

За останні 48 годин на референдум зареєструвалось понад 430к людей

За останні 48 годин на референдум зареєструвалось понад 430к людей

Після того, як було подовжено термін реєстрації виборців для голосування на референдумі за вихід Великої Британії зі складу Євросоюзу, у реєстр виборців додатково зареєструвалось понад 430 тисяч людей.Згідно з чинним британським законодавством, термін реєстрації виборців для голосування на референдумі завершився у вівторок ввечері.

Проте, позавчора зранку, уряд вирішив ввести нагальне законодавство, яке дозволило подовжити термін дії реєстрації виборців ще на 48 годин, тобто до кінця четверга, через те, що у вівторок, у зв'язку з дуже великим напливом людей, сервер електоральної комісії загруз і відтак багато людей не мали змоги вчасно зареєструватись.

Видатний агітатор кампанії Leave ("виходимо") та засновник інтернет сайту Leave.EU, пан Arron Banks, заявив, що розглядає можливість запуску судового виклику проти британського уряду, у зв'язку з подовженням терміну реєстрації. Він називає дії уряду неконституційними та такими, що потребують, за його словами, "юридичної оцінки".

Подовження реєстрації не стосувалось Північної Ірландії, бо там не використовувалась онлайн система реєстрації виборців.

В уряді повідомляють, що у вівторок, тобто у останній день реєстрації, на урядовому сервері одночасно намагалось зареєструватись 214 тисяч виборців, що більше ніж у тричі перевищувало максимальний пік реєстрації, який востаннє спостерігався напередодні минулорічних парламентських виборів. Саме це й спричинило запирання сервера.

У середу надійшло ще 242 заявки на реєстрацію і саме тому уряд вирішив подовжити її термін до кінця вчорашнього дня. Через подовження терміну, за останні 48 годин зареєструвалось аж понад 430 тисяч.

Пан Арон Бенкс, у своїй співбесіді з БіБіСі, заявив, що: "Наші адвокати наразі намагаються з'ясувати обставини подовження терміну реєстрації та розглядатимуть можливість правових дій.".

Багато прихильників кампанії за вихід зі складу ЄС вельми не задоволені подовженням терміну реєстрації тим, що серед тих, що намагались зареєструватись у останню хвилину, багато молодих людей, котрі, за даними останніх опитувань, більше схильні голосувати радше проти виходу, ніж за нього.


Також читайте:

Ми можемо залишатись у ЄС і одночасно контролювати міграцію

Чиста міграція зросла до 333 тисячі

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Референдум - регулятор статистики втрачає витримку

George Osborne: Брекзит вдарить по цінах на житло

Michael Gove: членство у ЄС збільшить населення на 5 мільйонів

Борис Джонсон прирівняв цілі ЄС до цілей Адольфа Гітлера

Michael Gove : Британію очікує тотальна міграція

Референдум : «ЗА ЄС» 52% - «ПРОТИ ЄС» 43%

Уряд: брéкзит понизить рівень життя на 6 відсотків

Стартує агітаційна кампанія до референдуму членства СК у ЄС

Європейці працьовитіші ніж британці

Повертайтесь назад до Польщі

Welby: страх перед мігрантами не є расизм

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-eu-referendum-36496047Всі новини