Перелік новин
11.06.2016 - 04:24

Через брак вчителів у Шотландії можуть зачиняти школи

Через брак вчителів у Шотландії можуть зачиняти школи
Міська рада шотландського міста Абердин кілька днів тому заявила, що окремі школи міста може бути зачинено через "кризу" набору необхідної кількості вчителів.

У міській раді кажуть, що у школах міста загалом на даний час є 134 незаповнені вакансії.

У раді визнають, що якщо до вересня цього року, ситуація не покращиться, школи з найбільшим браком вчителів може бути зачинено на завжди.

В уряді Шотландії кажуть, що Секретар Освіти Шотландії, пан John Swinney, у наступний понеділок відвідає Абердин, де спілкуватиметься з працівниками освіти міста з метою вивчення ситуації.

За словами фахівців це є загально шотландською проблемою, але Абердин у цій проблемі має особливе місце, через надто дороге життя у місті, а також і через кризу, пов'язану з кризою у секторі видобутку нафти і газу, яка склалась через вельми низькі світові ціни на ці ресурси.

Фахівці у сфері освіти закликають шотландський уряд до негайних дій і звертають увагу на те, що у випадку ігнорування цієї проблеми, існує загроза, що після літніх канікул багато шкіл може бути зачинено.

В уряді Шотландії стверджують, що хочуть аби всі школи мали рівний доступ до необхідної кількості вчителів, аби всі учні мали можливість отримати максимально широку та якісну освіту.

За словами урядовців, у минулому році уряд інвестував 51 мільйон фунтів аби запевнитись, що кожну учительську вакансію було заповнено. Також, у минулому році було збільшено кількість студентів, котрі мають бажання стати вчителями.


Довідка:

місто Абердин

Парламент Шотландії


Подібні статті:

У школах Англії все більше звертаються до батьків фінансувати шкільні бюджети

Единбурзькі школи зачинено через аварійний стан

Нові повноваження Шотландського парламенту

Прибутки від нафти у Північному морі впали на 75%

У Шотландії оприлюднили земельну реформу


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36504410


Всі новини