Всі новини     Неділя, 12 червня 2016 - 02:01

Референдум : прихильників виходу на 6 відсотків більше

Референдум : прихильників виходу на 6 відсотків більше

Згідно з найсвіжішими даними від компанії ORB, прихильники виходу Британії з Євросоюзу на шість відсотків випереджують прихильників продовження Британією членства у ЄС.Дане опитування було проведене компанією ORB, на замовлення британського щоденника The Independent та проводилось через інтернет.

Загалом було опитано дві тисячі людей. Результати опитування показують, що 53% опитаних висловлюються за вихід Британії зі складу ЄС, а 47% висловлюються за те аби залишатись у складі Європи. Якщо ці дані покласти у відповідність з залежністю голосування від явки, то кількість тих, що висловились за вихід складає 55%, а тих, що хочуть залишитись, 45%, що вказує на потенційну різницю у цілих 10%.

Згідно з даними опитування, дуже багато залежатиме від явки виборців у день референдуму, який відбудеться 23 червня. Сімдесять вісім відсотків тих, що висловлюються за вихід Британії зі складу ЄС стверджують, що обов'язково прийдуть голосувати, у той час, як подібну гарантію дають тільки 66% тих, що голосуватимуть за продовження членства.

Результати цього опитування посилили побоювання кампанії за вихід в тім, що вони втрачають свою популярність серед прихильників лейбористської партії, яка головним чином висловлюється за продовження перебування у Євросоюзі. Члени та прихильники лейбористської партії мають критичну масу для кампанії за вихід. Якщо кампанія зможе перехилити їх у свій бік, це гарантуватиме їм перемогу на референдумі.

Опитування показало, що 56% тих, що на минулорічних виборах голосували за лейбористів, тепер підтримують продовження членства у ЄС, а 44% підтримують ідею виходу.

Ідею продовження членства Сполученого Королівства у Євросоюзі, серед прихильників консервативної партії, підтримують тільки 38%, а 62% прихильників консерваторів підтримують ідею виходу.

Коли опитаних запитали, яким на їх погляд буде результат референдуму, 52% сказали, що вірять в те, що британці проголосують за те, аби залишатись членами ЄС, у той час, як 48% вірять у те, що британці проголосують за вихід.

Коли опитаних запитали, чи згідні вони з тим, що економіка є головнішою темою цього референдуму ніж міграція, з цим погодились 52% людей, не погодились 37%, а ще 11% сказали, що не знають.

Коли опитаних запитали, чи згідні вони з тим, що результат референдуму не матиме жодного впливу на їх повсякденне життя, 40% з цим погодились, 44% не погодились, а ще 17% сказали, що не можуть відповісти.

З думкою про те, що агітаційні кампанії у підготовці до референдуму були надто негативні, погоджуються 69%, не погоджуються 15% і не знають також 15%.


Минулі статті на цю тему:

Бюджет 21 : Мінімальна зарплата зростає на 19 пенсів Бюджет 21 : Мінімальна зарплата зростає на 19 пенсів25.11.2020
За останні 48 годин на референдум зареєструвалось понад 430К людей

Ми можемо залишатись у ЄС і одночасно контролювати міграцію

Чиста міграція зросла до 333 тисячі

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Референдум - регулятор статистики втрачає витримку

George Osborne: Брекзит вдарить по цінах на житло

Michael Gove: членство у ЄС збільшить населення на 5 мільйонів

Борис Джонсон прирівняв цілі ЄС до цілей Адольфа Гітлера

Michael Gove : Британію очікує тотальна міграція

Референдум : «ЗА ЄС» 52% - «ПРОТИ ЄС» 43%

Уряд: брéкзит понизить рівень життя на 6 відсотків

Стартує агітаційна кампанія до референдуму членства СК у ЄС

Європейці працьовитіші ніж британці

Повертайтесь назад до Польщі

Welby: страх перед мігрантами не є расизм


джерело: http://www.independent.co.uk/news/ukВсі новини