Всі новини     Понеділок, 13 червня 2016 - 10:50

Британія постає перед кризою нестачі компʼютерних фахівців

Британія постає перед кризою нестачі компʼютерних фахівців

Парламентський комітет з питань науки і технологій закликає уряд вжити негайних заходів з подолання значної нестачі фахівців у галузі інформаційних технологій.Комітет Науки і Технологій Палати Громад (Commons Science and Technology Committee) підготував звіт, у якому члени комітету застерігають: "якщо країна не вдасться до негайних дій, ми ризикуємо отримати значні збитки у продуктивності та конкурентній спроможності нашої економіки".

У звіті йдеться про те, що на даний час, у Сполученому Королівстві приблизно дванадцятьом мільйонам дорослих людей бракує основних комп'ютерних навичок, а ще майже шість мільйонів ніколи у своєму житті не користувались інтернетом.

Звіт наголошує, що у Британії існують великі системні проблеми з так званим "цифровим відчуженням". Звіт закликає уряд негайно розробити програму навчання у галузі інформаційних технологій.

Звіт показує, що 22% комп'ютерного устаткування у школах є "неефективним". Тільки 35% вчителів комп'ютерних предметів у школах королівства мають відповідну кваліфікацію. На даний час заповнено тільки 70% зі всіх вакансій вчителів комп'ютерних предметів.

Парламентарі стверджують, що до 2017 року Сполученому Королівству буде потрібно додаткових 745 тисяч працівників, котрі можуть працювати з комп'ютерами.

На даний час у СК, приблизно 90% професій вимагають володіння комп'ютерними навичками.

Через нестачу фахівців економіка королівства щороку втрачає приблизно 63 мільярди фунтів доходу.

Парламентарі кажуть: "Цифрове відчуження не має місця у 21 сторіччі.".

Звіт закликає бізнес збільшити свої інвестиції у покращення якості підготовки комп'ютерних здібностей на всіх рівнях освіти.

За словами членів комітету: "Сполучене Королівство відіграє провідну роль у Європі у сферах технологій, але ми можемо дуже швидко відстати від інших країн, якщо не запевнимось, що завтрашні випускники наших шкіл та університетів володіють належними здібностями використання комп'ютерів та інших цифрових пристроїв.".

В уряді відповідають, що: "Уряд цілковито визнає вирішальну роль володіння комп'ютерними здібностями та навичками для нашої економіки. Наша Цифрова Стратегія, яку ми дуже незабаром оприлюднимо, окреслить плани уряду у допомозі роботодавцям та людям аби вони отримали доступ до потрібних їм інструментів для покращення нашої цифрової економіки.".


Також читайте:

Бідніші діти втрачають місця у кращих початкових школах

Практиканство ризикує перетворитись у рабство

У будівництві нестача кваліфікованих працівників

Студент не може продовжити навчання через еміграційний

До 2018 британські права будуть у смартфонах

У Британії тренуватимуть «безводієві» вантажівки

У Британії зафіксовано рекордну кількість працівників з ЄС

Продуктивність британських працівників падає

Щороку скасовується 40% депортацій через брак працівників

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36510266Всі новини