Всі новини     Субота, 18 червня 2016 - 10:35

Пожежна охорона вимагає відкликати небезпечні сушки

Пожежна охорона вимагає відкликати небезпечні сушки

Через те, що домашні сушки білизни все більше спричинюють жахливі пожежі, англійська пожежна охорона закликає всіх виробників сушок негайно відкликати свої дефектні продукти.Асоціація місцевих урядів (LGA), яка представляє 48 органів пожежної охорони Англії та Уельсу, у застерігає, що люди, котрі вживають подібні прилади, які дуже часто спричинюють пожежі, насправді бавляться у "руску рулетку".

У асоціації кажуть, що за даними пожежної охорони, вони щодня мають справу з принаймні трьома пожежами на території Англії та Уельсу, причиною яких є домашні сушки білизни.

У компанії Whirlpool, яка є власницею торгової марки Hotpoint, кажуть: "Безпека наших споживачів є для нас пріоритетом номер один.".

Компанія Уирлпул, яка також є власницею торгових марок Indesit та Creda, стверджує, що на даний час понад п'ять мільйонів сушок білизни потрібно відкликати та модифікувати з метою запобігання нагромадженню пуху біля елементу нагрівання, що найчастіше стає причиною займання сушки.

У компанії також кажуть, що цілком погоджуються з державним наглядовим органом, Стандарти Торгівлі (Trading Standards), який вимагає відкликання та модифікацію сушок.

Проте, відкликання даних приладів не буде здійснюватись так швидко, як на це сподіваються. Окремі люди повідомляють, що у компанії їм сказали, що їх прилади рихтуватимуть аж у наступному році.

У LGA, натомість, закликають до негайного відклику небезпечних приладів.

Пан Jeremy Hilton, який є головою комітету пожежної охорони LGA, каже: "Люди, котрі використовують ці дефектні сушки, мимоволі вдаються до надзвичайного ризику, а виробники цих товарів мають негайно відкликати всі ці прилади аби захистити будинки своїх споживачів від пожеж. Ці дефектні продукти створюють загрозу для життя людей та спричинюють збитки на надзвичайно великі суми.".

У компанії Уирлпул кажуть, що на даний час вже було порихтовано пів мільйона приладів і компанія вивчає подальші шляхи пришвидшення програми убезпечення даних товарів. Речники корпорації стверджують, що з цією метою, від початку дії програми, було збільшено штат інженерів на 45%.

Урядова статистика показує, що між 2012 та 2014 роками, домашні сушки білизни спричинили 2'190 пожеж, що в середньому складає три пожежі щодня.

Ці пожежі часто ставали причиною значного руйнування будинків, а у одному випадку спричинили смерть двох чоловіків.

Варто зазначити, що від квітня 2004 до вересня 2015 року, було вироблено приблизно 5.3 мільйони приладів, які мають подібні дефекти. У Уирлпул кажуть, що приблизно один мільйон цих приладів вже вийшли з користування. Решту приладів потребують модифікації, яка включає в себе зміну задньої панелі та задньої прокладки барабану, у якому обертається білизна.

До переліку небезпечних приладів належать марки Hotpoint, Indesit, Creda, Swan та Proline.

Власники мають змогу перевірити, чи їх прилад є у переліку тих, котрі мають дефекти, завітавши на сайт перевірки моделей Hotpoint чи Indesit, де вони можуть вказати номер моделі, який за звичай зображений на задній панелі приладу.

Прості застереження:
- у жодному випадку ніколи не можна залишати такий прилад без нагляду;
та
- після кожного сушіння потрібно чистити фільтр сушки, де нагромаджується ворс.

Якщо ви занепокоєні станом вашого приладу, ви також можете зателефонувати у Поради Громадянам [Citizens Advice], за номером 03454 04 05 06.


Довідка:

Сайт перевірки приладу українською мовою


Також читайте:

Sainsbury's відкликає продукти бурячків через виявлене у них скло

Псування домашньої техніки стало причиною 12000 пожеж

Троє поранено через вибух газу у будинку

Жінка загинула під час пожежі хати

Argos відкликає сідла торгової марки Mamas

Aldi відкликає печива вироблені на брудній фабриці

Головні супермаркети відкликають безглютинові продукти

400 K автомобілів у СК потребують зміни запчастин двигунів

У Есексі від блискавки горіла хата
Мерседес-Бенц відкликає 75 К автомобілів у СК


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36562398Всі новини