Всі новини     Понеділок, 20 червня 2016 - 13:11

Найвпливовіші боси підтримують кампанію «Залишаємось»

Найвпливовіші боси підтримують кампанію «Залишаємось»

Низка найвпливовіших керівників та власників найбільших британських компаній висловились за підтримку продовження Сполученим Королівством членства у Європейському Союзі.Серед керівників, які виступили з таким зверненням, Сер Ричард Бренсон, Голова Вищої Ліги, пан Richard Scudamore та низка виконавчих директорів британських автомобільних підприємств.

Сер Ричард Бренсон застерігає, що вихід Британії зі складу Євросоюзу може мати "руйнівний" ефект для британської економіки і особливо у довгостроковій перспективі.

З іншого боку, голова економічного відділу кампанії Брекзиту, пан John Longworth, стверджує, що економіка Сполученого Королівства буде у кращому стані, якщо воно залишить ЄС.

Проте, у Спілці Виробників та Торговців Автомобілями (Society of Motor Manufacturers and Traders скор. SMMT) застерігають, що у випадку виходу з ЄС, ціна на автомобілі, вироблені у Британії, значно зростуть, що у свою чергу спричинить значне скорочення кількості робочих місць та може мати катастрофічні наслідки.

Виконавчий директор цієї спілки, пан Mike Hawes, каже: "Продовження членства у Євросоюзі дозволить СК утримати та ще більше посилити свій вплив на автомобільному ринку ЄС, який, зі своїм 500-мільйонним населенням, є найбільшим ринком у світі.".

Кампанію «Залишаємось» також сьогодні офіційно підтримали виконавчі директори компаній Toyota UK, Vauxhall, Jaguar Land Rover, BMW, GKN and Magal Engineering.

Голова правління компанії Vauxhall, яка на території СК виробляє автомобілі марки Opel, пан Rory Harvey, каже: "Ми є частиною цілковито інтегрованої європейської компанії, де отримуємо значну вигоду від принципу вільного пересування людей та товарів. Ми віримо, що без членства у ЄС, наші справи були б набагато гіршими.".


Також читайте:

Останній найбільш нацистський плакат референдуму

Референдум ⁑ У Лондоні на Темзі морський бій

Референдум ⁑ Корбин закликає лейбористів залишатись у ЄС

Референдум ⁑ прихильників виходу на 6 відсотків більше

За останні 48 годин на референдум зареєструвалось понад 430К людей

Ми можемо залишатись у ЄС і одночасно контролювати міграцію

Чиста міграція зросла до 333 тисячі

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Референдум - регулятор статистики втрачає витримку

George Osborne: Брекзит вдарить по цінах на житло

Michael Gove: членство у ЄС збільшить населення на 5 мільйонів

Борис Джонсон прирівняв цілі ЄС до цілей Адольфа Гітлера


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36572405Всі новини