Всі новини     Вівторок, 21 червня 2016 - 19:38

Джоу Кокс буде присвячено живий альбом на Ґлестонбері

Джоу Кокс буде присвячено живий альбом на Ґлестонбері

Цього року на Поважній фермі (Worthy Farm), під час щорічного музичного фестивалю, один з живих альбомів буде присвячено депутатці британського парламенту, пані Джоу Кокс, яку кілька днів тому було жорстоко вбито біля її приймальної у графстві Йоркшиа.Компанійський альбом, зроблений з живих виконань фестивалю Ґлестонбері, буде присвячено Джоу Кокс.

Доброчинна організація під назвою Оксфам вже планує записати живий альбом з метою збору коштів для допомоги біженцям.

Пані Джоу Кокс раніше працювала на цю доброчинну організацію.

Оксфам оголосила. що має намір випустити альбом під назвою «Stand As One - Live at Glastonbury 2016», який присвячується пам'яті пані Кокс.

Під час оголошення про вихід нового альбому, співорганізатор фестивалю, пані Emily Eavis, сказала: "Масштаби кризи з біженцями є такими величезними, що ми мусимо щось зробити аби хоч чимось допомогти. Ці люди далеко від дому, вони перелякані і ми хочемо аби вони знали, що ми небайдужі і щось для них робимо.".

У своїй офіційній заяві, автори Coldplay повідомили: "Зараз у світі є більше біженців ніж будь-коли у недавній історії. Ми можемо бути як вони, а вони можуть бути як ми.".

У цьому альбомі, серед інших виконавців, будуть також Laura Mvula, Jack Garratt, The 1975, Editors, Years & Years, Fatboy Slim, Wolf Alice та Chvrches.

Офіційна дата випуску альбому - 11 липня цього року.

Фестиваль у Ґлестонбері офіційно починається цієї п'ятниці. Проте, окремі з найзатятіших його прихильників починають прибувати туди вже від завтра.


Розташування ферми Worthy Farm
Офіційна сторінка Ґлестонбері


Також читайте:

Ґлестонберу 2016 - Хто, Де, Коли

Ґлестонбері 2016: квитки розійшлись за 30 хвилин

Як живуть у Ґлестонбері

Royal Ascot 2016 - Дамський день

Ґластонбурі можуть перенести на інше місце
джерело: http://www.bbc.co.uk/events/ewcj5vВсі новини