Перелік новин
23.06.2016 - 12:43

Система освіти Англії продовжує підводити бідніших учнів

Система освіти Англії продовжує підводити бідніших учнів

Голова наглядового органу освіти Англії «Ofsted», Сер Майкл Уилшоу, б'є на сполох про те, що освітня система Англії продовжує негативно впливати на рівень освіти дітей бідняків.Про це Сер Уилшоу заявив сьогодні у своїй промові на Фестивалі Освіти (Festival of Education), який проходить у Wellington College, де він відзначив "приголомшливу несправедливість" стосовно дітей, котрі є вихідцями з бідних сімей.

Сер Майкл закликає вдаватись до жорсткіших дій стосовно "байдужих батьків", котрі дозволяють дітям порушувати шкільні правила.

У Відділі Освіти (Department for Education) центрального уряду Британії кажуть, що "кожна дитина, попри своє походження, заслуговує на освіту світового класу".

Сер Уилшоу також палко захищає продовження оцінювання учнів у початкових класах бо, за його словами, це значно підвищує освітній рівень дітей, особливо тих, котрі походять з менш заможних сімей. Він наголошує, що неспроможність покращити результати бідних учнів, "спотворює" якість системи освіти Англії.

Про подібну ситуацію у сфері освіти Англії зверталось увагу ще у 2005 році. За словами Сер Майкла, "від того часу, у цьому питанні, голка майже не зрушилась з місця".

У чинній системі початкової та середньої освіти Англії, Уельсу та Шотландії існує бальна система (point system), згідно з якою упродовж свого навчання, учні та студенти коледжів набирають певну кількість балів, котрі беруться до уваги, коли вони вступають у вищі навчальні заклади. На ці бали також звертають увагу окремі роботодавці, під час прийому на роботу. Нормальним вважається принаймні 250 балів (points).

Останній звіт Офстед показує, що вихідці з бідніших сімей, в середньому отримують бали, сума яких на 28% нижча ніж діти, котрі виходять з більш заможних родин.

Голова Офстед намагається звернути максимальну увагу на збільшення щілини між біднішими учнями північної Англії та багатшими південної. Разом з цим він хоче звернути велику увагу також на те, що у більш заможних територіях, працівники освіти значно менше переймаються біднішими учнями і дуже часто просто "викидають їх зі своєї голови".

За його словами: "Діти середніх класів завжди мають належний старт у своїй освіті. Вони за звичай мають заможнішу основу. Їх батьки традиційно є більш освіченими. Вони, загалом, набагато краще навчаються та додатково отримують набагато кращу допомогу у цьому, не тільки від вчителів, але й також від своїх батьків. Їх результати набагато кращі, а якщо ні, то їх батьки часто можуть собі дозволити наймити додаткового приватного вчителя. Бідні діти не можуть собі це дозволити. Саме тому, система освіти мусить брати цей фактор до уваги та намагатись робити все можливе для покращення результатів бідніших дітей.".


Також читайте:

Різниця між півднем та північчю у школах продовжує зростати

«Скляна підлога» захищає середні класи від соціальної

Більші борги відбивають бідніших студентів від університетів

Офстед звільнює 1200 інспекторів

Шкільна освіта стоїть перед кризою

Англійські діти серед найбільш незадоволених життям

Нові правила шкільної форми дозволять хлопчикам одягати спіднички

Через брак вчителів у Шотландії можуть зачиняти школи

Ofsted виявив понад 100 нелегальних шкіл у Англії

Суд врятував батька від сплати штрафу за відсутність доньки

Nicky Morgan: заборона юдейським жінкам їздити недопустима

Британські університети падають у рейтингу

Шкільний Міністр не зміг відповісти на питання 11-річних

Міністри змушені скасувати екзамени через шпаргалку

Чи це справжня "революція деволюції"?

Працівники державного сектору мусять розмовляти державною мовою


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-36600940Всі новини