Всі новини     Субота, 25 червня 2016 - 09:52

Брекзит ☀ Що далі ☀ міграція

Брекзит ☀ Що далі  ☀ міграція

У своїй заяві, пан Кемерон сказав, що уряд шануватиме результат референдуму та приступить до виконання волі людей Британії і разом з цим він запевнив 2.9 мільйони громадян ЄС, котрі на даний час мешкають у Сполученому Королівстві, що результат цього референдуму жодним чином на них не вплине.Десь 450 зі всіх 650 членів Палати Громад британського парламенту не мають жодного бажання покидати єдиний європейський ринок. У своїх майбутніх перемовинах з ЄС вони намагатимуться залишатись принаймні частиною єдиного ринку.

Згідно з Маастрихтською Угодою, це означає, що Британія буде змушена залишати свої кордони відчиненими для всіх громадян ЄС та для європейських працівників.

У зв'язку з цим, Сполучене Королівство також буде змушене продовжувати сплачувати всі свої чинні внески у європейський бюджет.

Принцип вільного пересування громадян ЄС є невід'ємною частиною від перебування у єдиному європейському ринку. Іншими словами, ви не можете мати одне, але не мати іншого.

Сімнадцять мільйонів британців, котрі голосували за вихід, радше за все, цього не усвідомлювали. Під час кампанії їм втирали в голову, що вони зможуть зачинити кордони для європейців, але одночасно користуватись всім вигодами єдиного європейського ринку, який має 500 мільйонів споживачів.

Це просто неможливо і ніхто не буде визначати для Британії, а у недалекому майбутньому мабуть і маленької Англії, якісь особливі привілеї.


Також читайте:

Лісабонська Угода ☀ Стаття 50

Карней ☀ 130 мільярдів для заспокоєння ринків

Останній найбільш нацистський плакат референдуму

Тіньовий канцлер палко захистив європейських мігрантів

Чиста міграція зросла до 333 тисячі


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-eu-referendum-36420148Всі новини