Всі новини     Середа, 29 червня 2016 - 21:34

Шістнадцятирічний британець визнав себе винним у кібер атаках

Шістнадцятирічний британець визнав себе винним у кібер атаках

Молодий британець, чиє ім'я не оприлюднюється через його вік, визнав свою провину у зламі кількох інтернет сайтів у світі.Підліток з міста Plymouth, яке розташоване у графстві Девоншиа, південно-західна Англія, зізнався у вчиненні хакерських атак на сайт компанії SeaWorld, яка розташована у штаті Флорида, США, та на сайт Поліції Корнуол та Девон, які він вчиняв у період від жовтня 2014 до січня 2015 року.

В суді, у своєму зізнанні хлопець заявив: "Велика частина інтернет сайтів, котрі я "поклав на коліна" стосувалась полювання на дельфінів. Я завжди намагався захищати права тварин і я дуже добре розуміюсь на комп'ютерах і хотів зробити ці речі на знак протесту і також аби переконатись в тім. що я можу це зробити. Я долучився до інших людей, котрі також цим займались. Я боровся за права тварин.".

У суді також йшлось про те, що детективи з групи «Zephyr», яка займається розслідуванням кібер (комп'ютерних) злочинів, виявили хлопця через його рахунок у соціальній мережі, Туитер і далі, вже звідти вийшли на його інтернет продавця, де отримали його фізичну адресу. Поліція заарештувала хлопця та захопила його комп'ютер.

На суді хлопець також сказав, що дуже поважає "хлопців з Zephyr" та вважає їх своїми колегами.

Судовий вердикт хлопцеві має бути оголошено у середу на наступному тижні.


Довідка:

У будь-які мережі, кожний комп'ютер має свою адресу, відому як IP [Ай-Пі] адресу, яка є набором великої кількості цифр.

Коли ви виходите онлайн та заходите на будь-який сайт, той сайт, при необхідності може "бачити" айпі адресу вашого пристрою, тобто комп'ютера чи мобільного чи інше.

З цієї айпі адреси можна визначити країну вашого перебування, бо перші два байти вказують на певну країну. Також, якщо взяти вашу айпі адресу та звернутись до вашої компанії, яка поставляє вам інтернет, то можна виявити вашу фізичну адресу, бо ваша компанія має з вами контракт і відтак володіє адресою.

Якщо ви хочете гуляти по мережі інтернет, але не хочете аби сайти "бачили" вашу айпі адресу, найкраще використовувати мережу TOR.

Мережа Тор працює таким чином, що сигнал від вашого пристрою не йде прямо на той сайт, який ви відвідуєте, а замість того, він спочатку йде на інші сервери мережі Тор, де одні сервери навгад відбивають ваш сигнал до інших і потім, врешті-решт, сигнал потрапляє на той сайт, який вам потрібний.

У такому випадку на тому сайті бачать айпі адресу вже не вашого пристрою, а останнього сервера мережі Тор, який може бути розташований будь-де у світі.

Ось сторінка у уикіпедії, де є більше інформації про цю мережу

Ось сторінка завантаження програми мережі Тор


Подібні теми:

Двом росіянам висунуто звинувачення за комп'ютерні атаки на банки

Заарештовано третю особу у справі кібер нападу на ТокТок

По справі кібер атаки на ТокТок заарештували ...


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-devon-36649391Всі новини