Перелік новин     Четвер, 30 червня 2016 - 03:40

Johnson та May розпочинають перегони за лідерство Торі

Johnson та May розпочинають перегони за лідерство Торі

Найвпливовіші члени Консервативної Партії починають сьогодні змагання за посаду лідера партії, після того, як Дейвид Кемерон, минулого тижня повідомив, що йде у відставку.Сьогодні офіційно розпочинають свою кампанію колишній мер Лондона та один з найактивніших агітаторів кампанії за вихід Британії зі складу Євросоюзу, пан Борис Джонсон, та чинна Секретар Внутрішніх Справ, пані Теріза Мей.

Пан Борис Джонсон заявляє, що він є єдиним Торі, спроможним досягнути найвіддаленіших виборців, котрі вельми вороже налаштовані проти консерваторів.

Пані Теріза Мей, яка виступала за продовження членства Британії у ЄС, але не була активною учасницею кампанії, каже, що вона є найкращим вибором для Торі. Вона стверджує, що є єдиною особою у партії, яка спроможна об'єднати британських консерваторів, які після референдуму залишаються у вельми глибокому розколі.

Пані Мей обіцяє призначити особу євроскептика для перемовин з Брюсселем про умови виходу та подальші стосунки між СК та ЄС.

Чинний Секретар Праці та Пенсій, пан Stephen Crabb, та колишній Секретар Оборони, пан Liam Fox, вчора також оголосили про свої кандидатури за вибори лідера партії.

Номінації на перегони за лідерство Торі буде зачинено сьогодні після полудня. Наразі є чотири вище зазначені кандидати.

За словами парламентських журналістів щоденника Індепендент, п. Борис Джонсон наразі має підтримку найбільшої кількості членів Палати Громад від консервативної партії. Йому висловлюють підтримку приблизно сто членів.

Пані Теріза Мей має підтримку десь 80 членів Палати Громад від своєї консервативної партії.

Пан Стівен Креб має підтримку тільки 20 членів.

Пан Джонсон стверджує, що є найуспішнішим серед всіх кандидатів і звертає увагу, що зміг двічі виграти перегони за мера Лондона та зміг виграти кампанію за вихід зі складу Євросоюзу, що свідчить про його, як він сам каже, надзвичайні здібності притягування голосів виборців.

Багато консерваторів, котрі є прихильниками п. Джонсона стверджують, що він є найпопулярнішим з кандидатів і саме в тім, що має неабияку популярність серед різних класів британського суспільства, у якому упродовж останніх років, значно поглибилась класова нерівність.

З іншого боку, п. Теріза Мей заявляє, що має дуже чітке бачення майбутнього Британії, як "країни, яка працює для кожного та кожної".

Пані Мей застерігає про те, що процес виходу Британії з Євросоюзу не буде "коротким та простим". Вона обіцяє створити особливий урядовий департамент, який складатиметься з євроскептичних членів парламенту та нестиме відповідальність за перемовини про подальші стосунки між ЄС та Британією.

Вона стверджує, що цей департамент, перш за все, потрібний для того аби знову об'єднати консервативну партію.

Пан Стівен Креб, зі свого боку, визнає, що має практично найменші шанси у майбутніх перегонах за лідерство, але каже, що хоче спробувати свої шанси.

Сьогодні до полудня ще можуть оголосити про свої кандидатури на голову лідера консерваторів пані Andrea Leadsom, яка на даний час займає посаду міністра енергетики, чинний Секретар Здоров'я, пан Джеремі Гант, та чинна Секретар Освіти, пані Nicky Morgan.


Довідка:

Бóрис Джонсон

пані Теріза Мей

пан Джеремі Гант

пані Никкі Морґан

пан Стівен Креб

пані Андрéа Лідзом


Також читайте:

Бюджет 21 : Мінімальна зарплата зростає на 19 пенсів Бюджет 21 : Мінімальна зарплата зростає на 19 пенсів25.11.2020
Борис Джонсон ☀ Час будувати мости

Брекзит ☀ Що далі ☀ Стосунки з ЄС

Дейвид Кемерон йде у відставку

СК виходить з ЄС

Референдум : прихильників виходу на 6 відсотків більше

Референдум - регулятор статистики втрачає витримку


джерело: https://inews.co.uk/essentials/news/Всі новини