Всі новини     П'ятниця, 01 липня 2016 - 14:25

Жінці дали пожиттєве за задушення матері

Жінці дали пожиттєве за задушення матері

Жінку, яка задушила свою маму бо думала що вона відьма, засудили до довічного ув'язнення з мінімальним терміном десять років.Пані Regina Edwards, 52 роки, була переконана, що її мама, пані Priscilla Edwards, 78 років, була відьмою і вирішила задушити її шарфом.

Випадок трапився у лютому цього року, у Лондоні, у районі Plumstead.

Слухання у цій справі мали місце у лондонському суді Old Bailey.

Пані Реґіна Едуордз, яка мала історію проблем психічного здоров'я, отримала довічне ув'язнення з мінімальним терміном десять років.

У 1995 році, її було засуджено за напад з ножем на свою доньку, коли донька отримала кілька ножових поранень, але на щастя тільки у ногу.

В суді йшлося про те, що пані Едуордз, після того, як її мама вже була мертва, зателефонувала до одного свого родича, та сказала, "Я врешті-решт її задушила. Я це зробила.".

Після того, як назад у 1995 році, Реґіну було засуджено за спричинення шкоди доньці, після медичної експертизи було виявлено, що вона мала шизоаффективні розлади. Тоді її було відіслано до психіатричного відділення лікарні під назвою Oxleas Mental Health Trust, де вона провела десять років.

У 2006 році її було виписано з лікарні.

Під час судових слухань, Суддя John Bevan, сказав, що вона представляє собою "серйозний ризик", може у будь-який час вчинити напад на будь-яку людину і тому її варто утримувати в ізоляції до кінця життя.


Подібні теми:джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-36677379Всі новини