Всі новини     П'ятниця, 08 липня 2016 - 02:30

У Девон на подвір'ї поляків вчинено пожежу

У Девон на подвір'ї поляків вчинено пожежу

У графстві Девоншиа, у нападі, який поліція офіційно класифікує, як «підпал на ґрунті расистської ненависті» було здійснено підпал біля хати, у якій мешкає польська сім'я.Пані Ewa Banaszak, 22 роки, каже, що її сім'я хотіла залишатись жити у Великій Британії, але, через те, що після референдуму, зросла кількість нацистських образ, вона разом зі своєю сім'єю мусить повертатись назад до дому. Вона каже, що "до смерті боїться виходити надвір".

За даними Поліції Девон та Корнуол [Devon and Cornwall Police], підпал комори, яка була розташована неподалік задньої частини будинку, було вчинено навмисно. Додатково, цій родині було надіслано листа, який зображено на фото, у горі.

На листі написано: "Повертайся назад до своєї факин країни наступного разу буде твоя сім'я".

Підпал було вчинено у середу, у місті Plymouth, яке розташоване у графстві Девон (часом кажуть Девоншиа), що на південному заході Англії.

У Посольстві Польщі у Великій Британії підтвердили, що мають намір відвідати місце злочину сьогодні і також заявили, що "дуже занепокоєні тим, що трапилось".

Інспектор поліції, пан Darren Green, заявив: "Цей злочин мене жахає. Злочини на ґрунті ненависті не мають місця у нашому місті і ми зробимо все можливе аби знайти та покарати винних.".

Пані Ewa Banaszak живе у місті Плимоуф разом зі своєю сім'єю вже упродовж дев'яти років.

Вона розповідає: "Моя сестра була у ванній та побачила, як у саді палала наша дерев'яна комора. У коморі були ровери та електрична косарка для трави. Там не було ніякого пального. Мій батько взяв шланг та намагався загасити полум'я, але без успіху. Тоді він пробрався ближче до вогню, відчинив дверцята комори та врешті-решт загасив полум'я.".

У Девон на подвір'ї поляків вчинено пожежу Поліція впевнена, що пожежу було вчинено навмисно


Панночка Банашак, у інтерв'ю БіБіСі сказала, що більше тут не почуває себе у безпеці.

Вона продовжувала: "Після референдуму все це якось інтенсифікувалось. Люди викрикують: "їдь назад у свою країну". За останні кілька років ми часом чули такі заклики, але після референдуму це все якось стало набагато частішим. Цей підпал є для нас надзвичайно жахливим. Ми такого ще ніколи не бачили. Ми тут уже довгий час. Я полячка, але це наш дім. Ми тут живемо і працюємо. Люди тепер бояться виходити надвір та промовляти навіть одне слово польською мовою.".

Сестра панночки Банашак, Aleksandra Abalmowicz, 14 років, каже: "Я та моя сестра були у кімнаті. Ми бачили великі яскраві помаранчеві язики полум'я. Я почала кричати до тата та до мами і вибігла на двір. То було так жахливо. То було страшно. Багатьом тутешнім людям не до вподоби наша сім'я бо ми поляки. У школі з мене часто глузують та обзивають.".

На даний час, офіцери поліції проводять експертизу місця злочину та надісланого листа.

Інспектор Ґрін каже: "Ми впевнені, що підпал було вчинено навмисно та на расистському ґрунті. Цей вчинок міг спричинити загрозу для життя мешканців будинку.".

У Девон на подвір'ї поляків вчинено пожежу Сім'я каже, що бояться виходити за межі помешкання та розмовляти польською мовоюУ цій темі також читайте
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-devon-36737529Всі новини