Перелік новин
08.07.2016 - 15:52

Скасовано заборону жінкам служити на передовій

Скасовано заборону жінкам служити на передовій

Прем'єр-міністр Великої Британії, пан Дейвид Кемерон, сьогодні оголосив про скасування заборони британським жінкам приймати участь у бойових операціях на передових лініях.До цього часу британські жінки мали право виступати на передових лініях, але не мали права приймати участь в операціях оточення та знищення ворога. Це фактично забороняло їм виступати у ролі сил швидкого реагування та сил прямого нападу на ворога.

Сьогодні, пан Дейвид Кемерон оголосив про зняття цієї заборони на зустрічі НАТО на найвищому рівні, яка цими днями проходить у столиці Польщі, місті Варшава.

Це рішення було зроблене після чергового перегляду військової політики, яке регулярно проводить центральний уряд СК.

З цього приводу, пан Кемерон зокрема сказав: "Я погоджуюсь з порадою наших військових та приймаю їх рекомендації. Я звернувся до Департаменту Оборони з проханням невідкладного запровадження цього рішення. Дуже важливо, аби наше військо відповідало найвищим світовим стандартам та віддзеркалювало життя у нашому сучасному суспільстві. Скасування цієї заборони є одним з найголовніших кроків. Воно забезпечить нашим збройним силам максимальну бойову готовність, забезпечить максимальне використання таланту наших військових та розширить можливості наших жінок, котрі хочуть виконувати цю роль.".

Перед скасуванням цієї заборони, найголовнішим питанням було чи мають жінки, аналогічну чоловікам, фізичну спроможність витримувати навантаження на їх тіло під час подібних операцій.

Один з найлегших тестів для військових піхоти, для прикладу, включає в себе завершення 12-кілометрового маршу упродовж двох годин, з рюкзаком на плечах вагою 25 кілограм.

Під час нещодавнього перегляду здатності збройних сил, військові прийшли до висновку, що використання жінок не матиме суттєвого впливу на здатність ефективно виконувати військові операції. Цей перегляд, головним чином зосереджувався на фізичній спроможності жіночого тіла, особливо, коли потрібно здійснювати довгі марші з важкими рюкзаками.

На даний час, у збройних силах Великої Британії служать приблизно 7 тисяч жінок.


Подібні статті:

Міністерство Оборони придбало дев´ять шпигунських літаків

Десять тисяч солдат СК виділено для захисту від тероризму

Британія відсилає солдат у прибалтійські країни

Британського солдата засуджено за зґвалтування дівчинки

Тоні Блеєр у жодному випадку не постане перед судом


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36746917Всі новини